Další důležitý domácí zápas proti Trenčínu

Tuto sobotu, tzn. 21. ledna 2017 od 16:00 přivítáme výjimečně v Luhačovicích (hala Radostova) celek HK AS Trenčín. A máme dobrou zprávu pro všechny, kteří se chystají přijet - vstup je zdarma!

Tento mladý slovenský celek jsme v 1. kole letošního ročníku WHIL porazili na jeho palubovce poměrem 16:22. Od té doby dokázal Trenčín porazit pouze jednoho protivníka - beznadějně poslední Bratislavu. Dalších jedenáct zápasů prohrál.

Nečeká nás ale vůbec jednoduchý zápas, čehož si je vědom také Peter Sabadka. Ten také upozorňuje na čerstvou posilu Trenčína, Moniku Rajnohovou: “Náš soupeř přes zimní přestávku posilnil, zejména o Moniku Rajnohovou. Je to velmi šikovná střední spojka, která přišla ze Švédska. Budeme si muset dát pozor i na jiné hráčky Trenčína, které jsou mladé a šikovné. Nám ale hovoří povinnost jasně - vyhrát. Kvalita týmu je rozhodně na naší straně, i když máme nějaké menší zdravotní problémy. Doufám, že podáme alespoň stejně dobrý výkon jako proti Veselí a udržíme progres.”

Dále jsme se zeptali naší pivotky Moniky Kříčkové, která stejně jako náš hlavní kouč upozornila na novou posilu Trenčína: “V utkání proti Trenčínu bychom měli být favoritkami, jelikož Trenčín je v tabulce pod náma. Soupeř ale nyní posílil o nějaké hráčky, hlavně o Moniku Rajnohovou, která je slovenská reprezentantka a má zkušenosti z Maďarska a Švédska. Podle toho soudím, že to nebude vůbec lehké utkání. Dalším faktorem, který by mohl utkání ovlivnit, je fakt, že nebudeme hrát na domácí palubovce ve Zlíně, ale v Luhačovicích. Doufám, že toto utkání zvládneme a získáme další body, které potřebujeme do play-off.”