1. MÁJ OSLAVÍME ŽENSKOU HÁZENOUVE STŘEDU 1. května POKRAČUJE MOL LIGA ŽEN

 
Prvomájová středa bude ve Zlínské sportovní hale Datart ve znamení mistrovského utkání žen – 3. kola nadstavbové části nejvyšší soutěže, skupiny o konečné 5. až 8. místo mezi českými celky.
 
Tuto část soutěže zahájily naše ženy domácí vítěznou předehrávkou pátého kola minulý týden ve středu, kdy na své palubovce hostily družstvo PORUBY, které po pěkném a bojovném výkonu porazily 32:27.  
Hned v neděli 28. dubna je čekal řádný termín 2. kola a opět PORUBA, ale tentokrát na hřišti soupeře. Průběh prvního poločasu a část druhého, kdy bylo naše družstvo ve vedení včetně vítězné první půle, dával našemu celku reálnou naději na další bodový zisk. Vše se změnilo mezi 35 a 46 minutou druhého poločasu, kdy si naše družstvo vybralo dokonale hluchou jedenáctiminutovku, během které inkasovalo od Poruby 7 branek, samo se za záda domácí gólmanky netrefilo ani jednou a bylo vymalováno. Dokonalý obrat ve vývoji zápasu, vedení domácích o tři branky a po prohře 28:31 zůstaly oba body v Porubě.
 
Prvomájová středa je řádným termínem pro 3. kolo nadstavby a do naší haly přivádí celek OLOMOUCE, který si do této části soutěže přinesl 21 bodů ze základní části. Po druhém kole nadstavby družstvo Olomouce na těchto bodech také zůstalo – po dvou domácích porážkách doma s Porubou 29:33 a s Plzní 34:36.
I přes obě porážky je Olomouc zatím vedoucím celkem nadstavbové minitabulky, s dvoubodovým náskokem před Plzní.

          3. kolo nadstavby MOL ligy žen
               o konečné 5. až 8. místo
                 středa 1. května 2024
                        15,00 hodin

      HC ZLÍN – DHK Zora OLOMOUC

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
 
Následující sobota 4. května po prvomájové středě opět pozve fanoušky do zlínské sportovní haly na házenou a opět na ženy a jejich 4. kolo nadstavby a plus tentokrát i na muže.
Pro obě naše družstvo to bude letošní loučení se s domácí palubovkou a navíc pro muže vůbec poslední utkání sezóny 2023/2024.
 
 
Zlínské házenkářky se těší na početnou a hlasitou diváckou podporu
 
Přijďte si zafandit do Zlínské sportovní haly Datart a pomoci naši ženám v dalším utkání extraligové nadstavby MOL ligy žen