POSLEDNÍ UTKÁNÍ MUŽŮ V ROCE 2023
MUŽI SE CHTĚJÍ ROZLOUČIT PŘED SVÝMI FANOUŠKY SE STARÝM ROKEM BODOVÝM ZISKEM

 
 
 
 
V neděli 10 prosince čeká naše muže poslední letošní utkání prvoligové soutěže, ve kterém se hráči rozloučí se svými fanoušky před nadcházejícími Vánočními svátky.
 
Je to dohrávka 10. kola druhé nejvyšší celostátní soutěže a zlínští házenkáři věří, že loučení se starým rokem bude na domácí palubovce úspěšné a že přeruší třízápasovou šňůru porážek z posledních tří kol.
Nedělním soupeřem našim házenkářům bude 1. HK DVŮR KRÁLOVÉ, se 4-mi body dvanáctý celek prvoligové tabulky.

Podzimní část soutěže končí pro naše družstvo poněkud rozpačitě, ambice mělo družstvo vyšší, než je současné 8. místo v tabulce.
V případě nedělního dvoubodového zisku by naši hráči před jarními odvetami poskočili do první poloviny tabulky na 6. místo.
S tímto předsevzetím nastoupí v neděli na palubovku Zlínské sportovní haly Datart a věří v hojnou návštěvu příznivců házené a bouřlivou diváckou kulisu.

                  neděle 10.12.2023, 17,00 hodin
 
                          10. kolo 1. ligy mužů
                  HC ZLÍN – 1. HK DVŮR KRÁLOVÉ

 
 
 
NEDĚLNÍ PŘEDZÁPAS:

15,00 hodin – 2. liga mladších dorostenců HC ZLÍN – TJ ROŽNOV p/R

 Naši mladší dorostenci úspěšně útočí na čelo tabulky a v případě vítězství v tomto posledním duelu podzimní části soutěže by mohli poskočit až na její samotný vrchol.
 
Utkání slibuje velký a vyrovnaný boj, protože se utkají dva soupeři z čelních tabulkových míst a navíc dva tabulkoví sousedé – Zlín s 18-ti body na 3. místě a čtvrtý Rožnov p/R, který má zatím 16 bnodů.
 

Přijďte si odpočinout od vánočních příprav do Zlínské sportovní haly Datart a povzbudit oba naše kolektivy v jejich letošních posledních utkáních.