NASTÁVAJÍCÍ VÍKEND BUDE VE ZLÍNSKÉ SPORTOVNÍ HALE PLNÝ LIGOVÉ HÁZENÉ

 
OBĚ DRUŽSTVA DOSPĚLÝCH - ŽENY I MUŽI - HRAJÍ SVÁ UTKÁNÍ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE

 

 
Tento týden o víkendu se na domácí palubovce sportovní haly Datart představí téměř všechna družstva zlínského házenkářského klubu, která startují v celorepublikových soutěžích.
Volno čerpají jen prvoligové mladší dorostenky, které mají v tomto kole, díky lichému počtu družstev, volný los.
 

V sobotu 28. října se představí svým fanouškům ženská družstva – nejprve prvoligové starší dorostenky a po nich ženy v mezinárodní MOL lize.
Oběma družstvům minulý víkend na hřištích soupeřů nevyšel podle představ a v sobotu budou chtít určitě oba kolektivy napravit svou reputaci.
Jednodušší to budou mít dorostenky s posledním a stále bezbodovým celkem Vršovic.
Ženy narazí na souseda v tabulce Olomouc, který má před naším družstvem sice náskok dvou bodů, ale v minulém kole neuspěl na domácí palubovce s Kynžvartem, se kterým prohrál výrazným brankovým rozdílem 15-ti branek.
Naše ženy minulý týden nechaly oba body na půdě Hodonína a určitě budou chtít využít domácího prostředí k vylepšení své bodové bilance.
 

                            8. kolo MOL ligy žen
                    HC ZLÍN – DHK Zora OLOMOUC
                   sobota 28.10.2023, 18,00 hodin

 
 

PŘEDZÁPAS:

15,00 hodin – 1. liga st. dorostenek
HC ZLÍN – Sokol VRŠOVICE

 

Neděle 29. října je vyčleněna utkáním mužské složky, kdy na palubovce uvidíme všechna tři družstva, startující v celorepublikových soutěžích.
Trojutkání začínají prvoligoví starší dorostenci utkáním zatím s bezbodovým Velkým Meziříčím a v případě vítězství si mohou upevnit střed prvoligové tabulky.
Mladší dorostenci ve své druholigové soutěži hostí lídra soutěže, zatím stoprocentní Kopřivnici, za kterou zaostávají na třetím místě o pouhé dva body. V neděli bude mít naše družstvo jedinečnou příležitost k bodovému dostižení vedoucího celku soutěže.
Celý víkendový program uzavřou muži prvoligovým utkáním s Bohunicemi. Oba celky od sebe dělí tři místa v tabulce (Zlín 5. místo, Bohunice 8. místo) a dva body (Zlín 6 bodů, Bohunice 4 body). Minulý týden naši muži, i přes dvoubrankovou porážku, zle potrápili druhou Litovel na její palubovce a domácí dvoubodový zisk z tohoto víkendu by našemu družstvu moc slušel.
 

                               7. kolo 1. ligy mužů
                        HC ZLÍN – Tatran BOHUNICE
                       neděle 29.10.2023, 18,00 hodin

 
 

PŘEDZÁPASY:

14,00 hodin – 1. liga st. dorostenců
HC ZLÍN – TJ Sokol VELKÉ MEZIŘÍČÍ

16,00 hodin – 2. liga ml. dorostenců
HC ZLÍN – KH KOPŘIVNICE

 

Přijďte povzbudit naše družstva do zlínské sportovní haly v jejich ligových utkáních.
 
Na vaši návštěvu a povzbuzování se těší zlínský Handball club.