Muži padli v Jičíně

Prohra mužů v Jičíně

 
V neděli čekal naše muže druhý venkovní zápas. Tentokrát muži zajížděli ke 4.kolu prvoligové soutěže do Jičína, kde se utkali s místní rezervou extraligového družstva. Což se taky projevilo na soupisce našeho soupeře, kdy 6 hráčů figuruje i na extraligových zápasech. Naši hráči toto utkání nezvládli a odjíždí s vysokou porážkou 42:31.  

Domácí tým vstoupil do utkání lépe, což znamenalo vedení 3:0. Naši hráči dokázali na špatný start do utkání odpovědět a dostali se postupem času na dostřel jedné branky. Tímto rozdílem se bojovalo do 17 minuty kdy jsme se dostali do vedení a udržovali si mírný náskok tentokrát my. Soupeř zareagoval vysunutím obrany, která našemu družstvu dělala velké problémy. Vysunutá aktivní obrana domácích začala hned fungovat a naše družstvo začalo kupit technické chyby. Soupeř naše ztráty trestal a odcházel do šatny s vedením 21:17. 

V druhém poločase pokračovalo trápení s domácí vysunutou obranou. Soupeř postupně navyšoval svůj náskok. Naše mužstvo, při snaze s výsledkem něco udělat, sráželo vélké množství chyb které soupeř vždy potrestal, a když už se povedlo proniknout přes hostující obranu selhala několikrát koncovka ve vyložené šanci. Domácí tým si počínal v útočné fázi chladnokrevně a své útoky proměňoval. To znamenalo obdržených 42 branek kdy domácí zakončili utkání s úspěšností střelby 71% náš tým pouze 48% .
   

                    O2xyworld HCB Jičín "B" – HC Zlín
                                      42:31 (21:17)


SESTAVA a STŘELCI BRANEK:
Schwarzer, Černocký,  – Švehlák 4, Novák 4, Tiller 6/3, Šáš 3, Vízner 3/1, Kuzma 2, Zaoral 4, Jirák 3,Balun, Kolařík Michal 2, Ordelt, Mahušek   
 
VYLOUČENÍ:
Jičín                    4
Zlín                     4

 
SEDMIČKY:
Jičín                   2/1
Zlín                    6/4
Další utkání čeká muže hned dnes doma od 19:30, kdy se utkají proti extraligovému Brnu ve 3.kole Českém poháru. 
V sobotu 14.10. od 18:00 změří své síly na domácí palubovce proti týmu HAOLK Velká Bystřice-Olomouc