Domácí výhra mužů se Sokol Šťáhlavy

MUŽI DOMA VÍTĚZNĚ

 
V sobotu přivítali muži na domácí palubovce Šťáhlavy s cílem potvrdit dva dovezené body z venkovního utkání na Chodově. Utkání bez problému zvládli a zvítězili 33:22 ! 

Začátek utkání byl vyrovnaný, kdy se oba celky oťukávali a hledali cestu k vítězství. Náš tým si od prvních minut udržoval drobné vedení. Soupeř se snažil, bojoval a byl stále na dostřel našeho týmu. Postupem času se začala projevovat zkušenost našeho družstva a mladému, houževnatému týmu Šťáhlav začali odskakovat ve skóre. Výsledkem bylo poločasové vedení 16:10.

V druhém poločase už muži pohodlně kontrolovali zápas a navyšovali vedení až nakonečných 11 branek. Do zápasu trenér vyslal všechny hráče co měl na soupisce. Střelecky tým opět táhl Novák 6 branek, kdy mu na záda dýchali Tiller se Zaoralem po 5 brankách a Jurka 4 . V brance si připsal Schwarzer 6 úspěšných zákroků, Rybiař dokonce 14 úspěšných zákroků a podpořili tak výsledek utkání!      
 

Hodnocení Miroslava Jurky : " Před zápasem jsme si v šatně řekli, že musíme odčinit první domácí zápas. Začátek byl z naší strany nervózní. Problém nám dělal především nejlepší střelec soutěže - Lukáš Nolč. V 15 minutě zápasu se nám podařilo odskočit a do šaten jsme šli za stavu 16:10. V druhém poločase jsme si zápas pohlídali a dotáhli ho do vítězného konce. Velké pozitivum vídím v tom, že se do hry zapojili všichni naši hráči. "

 

                    Hc Zlín – Sokol Šťáhlavy
                            33:22 (16:10)


SESTAVA a STŘELCI BRANEK:
Schwarzer, Černocký, Rybiař – Švehlák 3, Novák 6/3, Tiller 5/1, Šáš 3, Vízner 3, Kuzma, Zaoral 5, Bednařík, Jirák 1, Kolařík Michal 1, Mikel, Ordelt 2, Jurka 4  
 
VYLOUČENÍ:
Zlín                     4
Šťáhlavy             2

 
SEDMIČKY:
Zlín                    4/4
Šťáhlavy            3/1K další utkání muži zajíždí do Jičína. Kde je v neděli čeká zápas proti "Béčku" extraligového Jičína.
Držte palce !