MUŽI VEZOU VÝHRU Z CHODOVA !!!

MUŽI VÍTĚZNĚ NA CHODOVĚ !

 

Ke svému druhému utkání letošní sezóny zamířili muži v neděli do Prahy na Chodov, s cílem napravit nepovedený domácí zápas se Vsetínem. Očekávalo se těžké utkání, protože Chodov doma body nerozdává, což náš tým dobře věděl z předešlých sezón kdy zde nedokázal bodovat. Až tentokrát a hned za 2 body !!!

Do utkání muži vstoupili sebevědomě a hned z prvního útoku se podařilo vstřelit branku. Soupeř také vstřelil branku ze svého prvního útoku, kdy proměnil 7 metrový hod nařízen proti našemu družstvu. Od prvních minut se ukazovalo že utkání bude vyrovnané. Během prvního poločasu se obě družstva přetahovala o vedení. Rozdíl ve skóre se pohyboval rozdílem jedné branky až do 22.minuty, kdy se mužům podařilo odskočit na rozdíl 4 branek. Jenže domácí tým to nezlomilo a po našich neproměněných vyložených šancí se soupeř dotáhl opět na dostřel jedné branky. Náš útok táhli v prvním poločase hlavně Novák s Davidem Kolaříkem 4 branky a Tiller se Zaoralem 3 branky. Brankáři K. Schwarzer (5 zásahů v prvním poločase) a T. Rybiař (3) si připsali po jedné chycené sedmičce. Do kabin se odcházelo za stavu 16:15 pro naše družstvo.  

Druhý poločas odstartoval domácí celek brankou a vyrovnáním skóre. Chodov tak začal pokukovat po vedení v utkání, což se mu taky povedlo a v 10.minutě druhého poločasu vedl rozdílem 3 branek. Na což zareagoval trenér oddechovým časem. Situaci uklidnil a muži se nahecovali na obrat ve skóre. Což se taky povedlo, z obrany se stala nepropustná zeď, a v závěrečných 20 minutách náš tým inkasoval POUZE 3 branky!!! a sám jich vstřelil 9. Muži tak dokázali zvítězit na půdě neoblíbeného soupeře 29:26 a ukončit tak čekání na výhru ve zdejší hale! Bojovný výkon celého týmu podpořili velmi dobrým výkonem Tiller a Novák.
Jedinou kaňkou v utkání je tak zranění D. Kolaříka, který si poranil kotník v jednom ze soubojů na útočné polovině hřiště.


 

                    TJ JM Chodov – HC Zlín
                            26:29 (15:16)

SESTAVA a STŘELCI BRANEK:
Schwarzer, Černocký, Rybiař – Švehlák 1, Novák 7/3, Tiller 6, Šáš 1, Vízner, Kolařík David 5, Zaoral 3, Kuzma, Jirák 4, Kolařík Michal 1, Kalčík, Mikel 1, Balun  
 
VYLOUČENÍ:
Chodov              2
Zlín                    4

 
SEDMIČKY:
Chodov              4/2
Zlín                    3/3Další utkání čeká muže doma v sobotu 30.9. od 18:00. Soupeřem bude tým Sokol Šťáhlavy.
Přijďte podpořit naše družstvo !