MUŽI V PRVNÍM KOLE DOMA PADLI S LOŇSKÝM VÍTĚZEM PRVNÍ LIGY VSETÍNEM

VSETÍN SI ODVÁŽÍ ZE ZLÍNA OBA BODY

 
V prvním prvoligovém kole letošního soutěžního ročníku k nám zavítal soupeř z nedalekého Vsetína. Utání se hrálo díky komerci na naší hale v netradičním čase od 20:00 hodin a zápas nakonec dopadl lépe pro hostující celek.

Utkání odstartovalo naší neproměněnou 7kou a soupeř šel z následného útoku do vedení 1:0. Poté díky dvoum slepeným brankám se naši muži dostali do vedení 2:1. Jenže bohužel to bylo naposledy v zápase kdy byli muži ve vedení. Od té doby tahalo naše družstvo za kratší konec a dotahovalo neustále ztrátu ve skóre, kdy se soupeř během prvního poločasu dostával do tří brankového vedení. Do poločasové přestávky se šlo za stavu 13:14 pro Vsetín. 

Druhý poločas odstartovali muži brankou a vyrovnáním skóre na 14:14. Následně po sérii technických chyb a ztrát balónů soupeř odskočil hned na rozdíl 4 branek. Obrana přestala být aktivní, důrazná a soupeř začal navyšovat skóre zápasu. Útok byl ,až na pár světlých momentů, hlavně ve druhém poločase bez pohybu, statický, s minimem střelby spojek. Navíc jsme byli horší i na ztráty míčů technickými chybami a nepřesnými přihrávkami. A tak kvalitní soupeř jakým byl Vsetín dokázal naše chyby potrestat, v průběhu druhého poločasu dokázal odskočit až na rozdíl 10 branek. Ve zbytku utkání si Vsetín výsledek pohlídal a zápas skončil porážkou našeho družstva 34:26.  
    
Premiéru v domácím dresu si odbyl brankář Tomáš Rybiař ( limitovaný přestup ze Zubří ) a pivot Jiří Mikel ( hostovaní z SK Kuřim )
 

                    HC ZLÍN – KH BEECH Vsetín
                            26:34 (13:14)

SESTAVA a STŘELCI BRANEK:
Schwarzer, Černocký, Rybiař – Švehlák 1, Novák 7/3, Tiller 2, Šáš 3, Vízner, Kolařík David 5, Zaoral 1, Jurka 2, Jirák 3, Kolařík Michal 2, Kalčík, Mikel  
 
VYLOUČENÍ:
Zlín                    3
Vsetín                3
 
SEDMIČKY:
Zlín                    4/3
Vsetín                1/1


K dalšímu utkání pojedou naši hráči v neděli 24.9. na horkou půdu pražského CHODOVA, který v prvním kole prohrál v Litovli (32:25)
Držte palce, aby naši muži napravili domácí porážku a přivezli z Prahy 2 body.