HANDBALL CLUB ZLÍN UZAVŘEL OD SEZÓNY 2023/2024 NOVOU SMLOUVU NA MATERIÁLNÍ VYBAVENÍ SVÝCH DRUŽSTEVNOVÝM PARTNEREM KLUBU JE Agentura LEMAN s.r.o.

 
 
 
Ještě v končící sezóně 2022/2023 podepsal předseda klubu Radim Šimek jménem Handball clubu Zlín s Agenturou LEMAN s.r.o. tříletou smlouvu o spolupráci při zajišťování určitého materiálního vybavení pro zlínské házenkáře a házenkářky všech věkových kategorií.
Jedná se především o míče značky MOLTEN a zdravotní pomůcky a chrániče značky REHBAND.
Částečné plnění oboustranné smlouvy začalo již v samotném závěru nedávno ukončené sezóny 2022/2023 a naplno se rozjíždí od začátku přípravného období na nastávající sezónu 2023/2024.
Smlouva zaručuje našemu klubu nákup uvedeného značkového materiálu za zvýhodněnou cenu pro členy našeho klubu s tím, že zboží bude objednávané přes sekretariát Handball clubu Zlín. Po domluvě jsou vzorky míčů k nahlédnutí na sekretariátu klubu.
Jednou z podmínek zmíněné smlouvy je povinnost používání míčů zn. MOLTEN při tréninkových jednotkách a všech utkáních napříč klubem a všemi věkovými kategoriemi.
Značky Molten a Rehband není potřeba příznivcům házené a sportu vůbec zvlášť představovat.
 
Míče Molten patří ve svém sortimentu ke špičce, staly se např. oficiálními míči na posledním MS mužů, firma Molten je oficiálním partnerem Českého svazu házené, míči Molten jsou vybavena česká reprezentační družstva všech věkových kategorií, s těmito míči se hraje mezinárodní ženská Mol liga a od nové sezóny i mužská extraliga.
Ochranné pomůcky zn. Rehband se vyskytují prakticky ve všech odvětvích sportu ať vrcholového, tak i amatérského a rekreačního.
 
Při objednávce přes trenéry na sekretariátu našeho klubu uplatníte výraznou slevu – u míčů je 40% a u ochranných a zdravotnických pomůcek 20%.
Zboží nebude u dodavatele objednáváno po jednotlivých kusech, ale kvůli dopravě cca 2x měsíčně. Pokud přece jen bude nutná kusová objednávka, musíte počítat s příplatkem za dopravu.