POSLEDNÍ PRVOLIGOVÉ UTKÁNÍ MUŽŮ NA DOMÁCÍ PŮDĚ


UDRŽÍ ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI JARNÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST? 
 

                 HC ZLÍN – HBC JIČÍN „B“
         neděle 23. dubna 2023, 18,00 hodin
                            1. liga mužů

 
 
V neděli večer se zlínští házenkáři rozloučí se svými nejvěrnějšími fanoušky v posledním prvoligovém utkání soutěžního ročníku 2022/2023 na domácí půdě.
 
Věříme, že přijdete v plném počtu a povzbudíte naše družstvo v utkání, ve kterém budou chtít naši hráči potvrdit dosavadní jarní domácí neporazitelnost.
Utkání slibuje vyrovnaný souboj dvou soupeřů, které od sebe dělí v klidném středu tabulky pouze dva body a dvě místa (Zlín 5. místo a 21 bodů - Jičín 7. místo a 19 bodů). Oba soupeři nemají sestupové starosti nebo barážovou nejistotu s vítězi čtyř druholigových skupin a mohou hrát bez obav, v klidu, bez stresu a hlavně pro oko diváka.
 
PŘIJĎTE SE V SOBOTU, DO SPORTOVNÍ HALY DATART, ROZLOUČIT S DOMÁCÍ PRVOLIGOVOU HÁZENOU MUŽŮ V SEZÓNĚ 2022/2023.
 
Tímto posledním domácím utkání ale sezóna našim mužům úplně nekončí.
Letošní prvoligový ročník uzavře naše družstvo až za čtrnáct dnů, v neděli 7. května, v regionálním derby na půdě lídra prvoligové soutěže a dnes již jistého vítěze 1. ligy mužů 2022/2023, ve VSETÍNĚ.
Toto derby začíná v 18,00 hodin ve vsetínské sportovní hale na Lapači.
 
Kromě mužů se v neděli ve zlínské sportovní hale představí také další zlínská družstva různých kategorií.
Pro mladší dorostence, ve druhé nejvyšší soutěži této kategorie, to bude také loučení se sezónou 2022/2023, ale na rozdíl od mužů, je už další utkání na půdě soupeře nečeká. A bude to loučení radostné, protože družstvo loňských starších žáků naskočilo mezi dorostence po roční pauze, ve které náš klub neměl družstvo mladších dorostenců v soutěži. Po velmi dobrých výkonech v sezóně 2022/2023 skončí naši mladší dorostenci s největší pravděpodobností na 2. místě tabulky. Gratulujeme jak hráčům, tak i trenérské dvojici Miroslav Šenkýř a Pavel Krajča, kteří s tímto družstvem pracují od mladších žáků.

VÍKENDOVÝ PROGRAM HÁZENÉ VE SPORTOVNÍ HALE DATART

NEDĚLE 23.4.2023
 
10,00 hodin             2. liga ml. dorostenci        HC ZLÍN                    – SK Žeravice
12,00 hodin             ZL liga ml. žáků                   HC ZLÍN                   – TJ Slovácká Slavia UH
14,00 hodin             1. liga st. dorostenky        HC ZLÍN                    – Házená Jindřichův Hradec
16,00 hodin             1. liga ml. dorostenky       HC ZLÍN                    – Házená Jindřichův Hradec

18,00 hodin       1. liga muži                 HC ZLÍN – HBC JIČÍN „B“

 
PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠE DRUŽSTVA DO SPORTOVNÍ HALY DATART

PŘIJĎTE NA DOMÁCÍ „ROZLÚČKU“ MUŽŮ A MLADŠÍCH DOROSTENCŮ SE SEZÓNOU 2022/2023