Dny otevřených sportovišť 2023

Druhý ročník Dnů otevřených sportovišť je tady! Náš klub u toho nebude chybět ani letos!

Druhý ročník Dnů otevřených sportovišť je tady! Zlíňanům otevře své brány řada místních klubů i organizací, které nabídnou dospělým i dětem si zcela zdarma vyzkoušet spoustu tradičních, ale i netradičních sportů pod dohledem profesionálů. Akce se uskuteční 21. a 22. dubna a náš klub nebude chybět ani letos!
 
 V rámci tréninků našich žákovských družstev si zájemci mohou přijít vyzkoušet, co obnáší házenkářský trénink. Jeho ukázka proběhne v pátek 21.4. od 14.30 do 18.00 hodin na hale SPŠ Zlín (střední průmyslová škola), adresa tř. Tomáše Bati 4187, 762 47 Zlín. Upozornění: vchod do haly je z ulice Kotěrova.
 
Tréninky budou konkrétně probíhat takto :
- starší žačky: 14.30 - 16.00 hod.
- mladší žáci: 15.30 - 17.00 hod.
- starší žáci: 17.00 - 18.00 hod.
 
Na co se během programu v rámci akce Dny otevřených sportovišť mohou návštěvníci těšit?
Trénink bude zaměřen na individuální činnosti, především na uvolnění 1-1 (klička) a
následná střelba z výskoku i ze země, dále kombinace 3-3, 4-4 v rychlém a postupném
útoku zakončené střelbou a nakonec ukázka hry (řízená hra).
 
Prosíme zájemce, aby si s sebou vzali sálovou obuv, sportovní oblečení a láhev s pitím.
Těšíme se na vás.
 

 
Akci pořádá město Zlín a organizačně ji zaštiťuje kulturní a kreativní centrum Živý Zlín.