naši mladší žáci vyhráli desetiboj

Mladší žáci dokázali zvítězit v regionání kvalifikaci házenkářského desetiboje

Projekt Českého svazu házené pro mladší žactvo s názvem Házenkářský desetiboj je velmi náročnou, ale zároveň oblíbenou a zábavnou soutěží. Dívčí část má za sebou předfinálovou část, do republikového finále postoupily naše mladší žačky A.
Nyní odjeli bojovat naši mladší žáci.
V sobotu 01.04.2023 se v Městské sportovní hale v Ivančicích utkala družstva mladších žáků, která postoupila z krajských kol ve svých krajích. Pořadatelem regionání kvalifikace letos v této kategorii byl Jihomoravský krajský svaz házené.

Účastníci:
1.Handball club Zlín,
2.HK Ivančice,
3.HC Zubří,
4.TJ Tatran Bohunice.

Naši kluci v této regionální kvalifikaci obsadili první místo. Opanovali všechny dovednostní disciplíny a v utkáních potvrdili svoji kvalitu. Poděkování patří rodičům za servis, dopravu a podporu v hledišti. A velké díky také Amálii Parkánové za vzornou přípravu naší trojice brankářů. ????????????????

Gratulujeme družstvu mladších žáků pod vedením trenérů Petra Kočího a Františka Marka a děkujeme za perfektní přípravu a vzornou reprezentaci klubu!

Přejeme jim co nejlepší výsledek i v těžkém republikovém finále, které se bude hrát 02.-04.062023 v Moravskoslezském kraji.
fotogalerie - "Ivančické rajče"