POZVÁNKA NA LETOŠNÍ POSLEDNÍ DOMÁCÍ MUŽSKOU HÁZENOU

V NEDĚLI UVIDÍ SH EURONICS PRVOLIGOVÉ DERBY

 
Víkendové prvoligové utkání mužů ve zlínské sportovní hale bude mít nádech derby, protože do Zlína přijede regionální soupeř a současný sedmý celek tabulky – družstvo HK BYSTŘICE p/H.
 
Nedělní soupeř našich házenkářů je tradiční účastník prvoligové soutěže, kde pravidelně patří mezi horní polovinu  družstev, je to loňský bronzový medailista této soutěže, celek, který si před několika sezónami „odskočil“ i do extraligy.
Respekt soupeřů budí jeho dva nejlepší střelci (M. Hub 63 branek a J. Tiller 55 branek), kteří jsou na 2. a 3. místě současné tabulky střelců.

            
                                                    neděle 4. prosince 2016
                                                               14,00 hodin

                             HC ZLÍN – HK BYSTŘICE p/H

 
 
Věřme, že se naši muži již „oklepali“ z porážky ve Strakonicích, že se jim vrátí forma, kterou měli před Strakonicemi a že ve svém letošním posledním domácím utkání popřejí předvedenou hrou svým věrným fanouškům pěkné vánoční svátky a šťastný Nový rok 2017.
 Podzimní část letošní soutěže uzavře naše družstvo příští týden, v neděli 11. prosince s béčkem účastníka extraligy – s celkem JIČÍNA na jeho půdě.
Díky rozlosování soutěže, díky odstoupení Olomouce ze soutěže v průběhu podzimu a v neposlední řadě díky komerci, uvidíme naše muže na domácí palubovce za neskutečně dlouhou dobu – bude to až v 17. kole v utkání s béčkem Plzně, v sobotu 25. března 2017, když březnové domácí utkání 15. kola s Chodovem hrajeme v Luhačovicích, protože v naší hale bude komerční akce.