REGIONÁLNÍ DERBY ZLÍN - VSETÍN

ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI ZVOU SVÉ FANOUŠKY NA POSLEDNÍ PODZIMNÍ KOLO 1. LIGY MUŽŮ

 
Naposledy v tomto kalendářním roce se na domácí palubovce představí svým fanouškům zlínští házenkáři, kteří hostí v 11. kole 1. ligy mužů, v regionálním derby, lídra tabulky druhé nejvyšší soutěže v házené mužů - celek Vsetína.   
Hostům letošní ročník vychází na výbornou. Za celý podzim poznali doposud hořkost porážky pouze v jediném utkání, když v 6. kole podlehli na domácí půdě Velké Bystřice 30:34. Všechna ostatní utkání vyhráli a na hřištích soupeřů jsou doposud stoprocentní - ze 4 duelů získali plný bodový zisk. Podle vstřelených branek má Vsetín vůbec nejlepší útok (325 branek), podle obdržených branek má jednu z nejlepších obran (246 branek, lepší je jen Litovel s 240 brankami) a do tabulky si připsal zatím 18 bodů.
 
O poznání hůř je na tom náš celek, který se během celého podzimu potýká s marodkou. Minulý týden dokonce družstvo neodjelo do Jičína, protože trenérovi Slovákovi zůstalo pouze 7 hráčů a utkání prohrálo kontumačně 10:0. Před posledním podzimním utkáním jsou naši muži se ziskem 9 bodů ve středu tabulky na 6. místě za 4 výhry (doma Šťáhlavy a Dvůr Králové, venku Velká Bystřice a Bystřice p/H), a jednu remízu (doma Litovel).
 
V neděli 4. prosince to budou mít naši muži velmi těžké, i když snad nastoupí v kompletní sestavě. Někteří hráči budou ale po nucené pauze - Tiller bude týden po sundání sádrové dlahy z ruky, Novák po třítýdenní absenci zaviněné výronem v kotníku, Zaoral s Kolaříkem se vrací po virovém onemocnění a Šášova odražená pata rozhodne až před utkáním.
 
O to víc naši hráči spoléhají na domácí prostředí a na podporu fanoušků - přijďte na derby.
Přijďte se pro letošní rok rozloučit do sportovní haly s mužskou prvoligovou házenou a přijďte povzbudit naše muže v letošním posledním utkání.
 

                          HC ZLÍN – KH BEECH VSETÍN
                              neděle 4. prosince 2022
                                        18,00 hodin

 
NEDĚLNÍ PROGRAM HÁZENÉ VE SPORTOVNÍ HALE DATART:
 
14,00 hodin             1. liga st. dorostenek                    HC ZLÍN - Jiskra TŘEBOŇ
16,00 hodin             1. liga st. dorostenců                    HC ZLÍN - HC ZUBŘÍ
18,00 hodin             1. liga mužů                                      HC ZLÍN - KH BEECH VSETÍN