HÁZENKÁŘI ZVOU NA 8. KOLO 1. LIGY MUŽŮZLÍNŠTÍ MUŽI CHTĚJÍ NAVÁZAT NA VÝKON
Z BYSTŘICE pod HOSTÝNEM

 
Po sedmi odehraných kolech druhé nejvyšší celostátní soutěže v házené mužů uzavírají zlínští házenkáři první polovinu prvoligové tabulky na 6. místě se ziskem 7 bodů a jejich sobotní hosté ze Dvora Králové uzavírají na 12. místě druhou polovinu tabulky se ziskem 2 bodů.
Na bodovém zisku a umístění Dvora Králové má určitě vliv i fakt, že ze sedmi doposud odehraných kol, hrálo družstvo 5 utkání na půdě soupeřů a sobotní duel ve Zlíně bude jeho čtvrtým utkáním na soupeřově palubovce v řadě za sebou.
 
Našim mužům se na domácí půdě zatím nedaří tak, jak by si družstvo představovalo - jedna těsná výhra o dvě branky s letošním nováčkem (Šťáhlavy 30:28), jedna remíza v té době s lídrem soutěže (Litovel 31:31) a jednobranková prohra v posledním domácím utkání před čtrnácti dny (Vršovice 24:25).
 
Doufejme, že družstvo zopakuje bojovnost a nasazení, kterým se prezentovalo v minulém kole v Bystřici pod Hostýnem, kde po velmi dobrém výkonu vyhrálo 33:27.
V sobotu to bude ale velmi těžké, protože se marodka po minulém kole ještě rozšířila - v Bystřici p/H už nehrál Šáš pro zranění nohy a o jeho startu proti Dvoru Králové ještě není rozhodnuto, z Bystřice p/H si přivezl sádrovou dlahu na jedné ruce a zpevňovací ortézu na druhé ruce Tiller a proti Dvoru Králové s největší pravděpodobností nenastoupí. A do třetice - tento týden nedokončil středeční trénink pro výron v kotníku Novák a v sobotu ho zřejmě také neuvidíme.
 
Věřme, že zbytek kádru v sobotu proti zatím poslednímu celku tabulky příkladně zabojuje, že se hráči, kteří nedostávají ve hře s kompletním kádrem tolik příležitostí, prosadí a dokáží své kvality a že po skončení utkání proběhne v šatně mužů opět tradiční vítězné fotografování.
 

                  HC ZLÍN – I. HK DVŮR KRÁLOVÉ
                      sobota 12. listopadu 2022
                                  15,30 hodin

 
PŘIJĎTE V SOBOTU POVZBUDIT NAŠE HÁZENKÁŘE DO SPORTOVNÍ HALY DATART – PODPORU URČITĚ UVÍTAJÍ A ČÍM BUDE HLASITĚJŠÍ, TÍM TO BUDE LEPŠÍ.
 
 
CELKOVÝ SOBOTNÍ PROGRAM HÁZENÉ VE SPORTOVNÍ HALE DATART:
 
10,30 hodin              OL/ZL liga st. žaček                      HC ZLÍN B - SHK KUNOVICE
12,00 hodin              OL/ZL liga ml. žaček                     HC ZLÍN A - DHK Zora OLOMOUC B
13,30 hodin              2. liga ml. dorostenců                  HC ZLÍN - Házená UNIČOV
15,30 hodin              1. liga mužů                                     HC ZLÍN - I. HK DVŮR KRÁLOVÉ
17,30 hodin              OL/ZL liga ml. žaček                     HC ZLÍN B - TJ Jiskra OTROKOVICE