Study In Zlin - na sportovním gymnáziu

Kvalitní a zajímavé studium pro házenkářky a házenkáře z 9. tříd ZŠ a také pro studující jiných gymnázií nabízí Gymnázium TGM ve Zlíně.

Gymnázium TGM Zlín (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín) nabízí atraktivní možnost čtyřletého studia ve sportovní třídě se zaměřením na házenou, jako svým kmenovým sportem. Škola disponuje kvalitním pedagogickým a trenérským týmem, včetně odpovídajícího materiálně-technického zázemí. Sportovní příprava doplňuje hodiny tělesné výchovy. Tréninky probíhají v dopoledních hodinách 3x týdně:

* pondělí: regenerace (plavání, wellness),

* středa a pátek: koordinační a kompenzační cvičení, míčová technika, posilování, doplňkové sporty.

Podrobnější informace Vám poskytnou a na dotazy odpoví profesionální trenéři:

* Mgr. Milan Buday, vedoucí trenér házené, držitel nejvyšší licence EHF Master Coach, tel: +420 774 659 180, e-mail: BudayM@seznam.cz

* Marek Kolář, trenérská licence A, trenér dorostenek Handball club Zlín, asistent trenérky reprezentace kadetek ČR, tel: +420 605 385 108, e-mail: kolar.bob@seznam.cz

Odpolední tréninky jsou zajišťovány trenéry Handball clubu Zlín.

V případě zájmu stávajících studentek a studentů jiných gymnázií je možnost realizovat přestup na gymnázium TGM Zlín po předchozím osobním jednání s trenéry.

Škola ve spolupráci se sportovními kluby vychovala dlouhou řadu úspěšných českých sportovních reprezentantů - přidej se i Ty!

Top reprezentanti s mezinárodními sportovními úspěchy jsou uvedeni v obrazové "Galerii nejlepších".

POZOR: Termín přihlášek ke studiu pro žáky 9.tříd ZŠ je do 30.11.2022

Webové stránky školy najdete zde