MUŽI V PŘÍMÉM SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO

PŘÍMÝ BOJ O PRVNÍ MÍSTO V TABULCE

 
Tento týden v neděli budou zlínští házenkáři obhajovat své vedoucí postavení v prvoligové tabulce v souboji dvou nováčků celostátní 1. ligy.
Jedním z nováčků je naše družstvo, které do této celostátní soutěže sestoupilo po nevydařené loňské sezóně z extraligy a druhým nováčkem je velmi ambiciózní družstvo VELKÉ BYSTŘICE, které naopak postoupilo jako loňský vítěz moravské části 2. ligy.
 
Naši nedělní hosté mají velký zájem o postup do extraligy a podle toho také vypadalo posílení kádru družstva před letošní sezónou.
Hrajícím trenérem je extraligou i zahraničím „ošlehaný“ Veřmiřovský, extraligu hráli nebo v ní hostují Kubis, Mužík, Pyško, Vydra.
O kvalitě družstva svědčí i výkony Velké Bystřice v utkáních Českého poháru – ve třetím kole vyřadila extraligový Frýdek-Místek a v osmifinále tento týden ve čtvrtek vzdorovala extraligovému Zubří, kdy po remízovém stavu 27:27 po základní hrací době nakonec o postupu Zubří rozhodly až sedmimetrové hody.
 
Nedělní utkání slibuje pěkný házenkářský souboj s napínavým průběhem dvou celků z čela prvoligové soutěže a bude to přímý boj o vedoucí postavení v prvoligové tabulce.
 

                                           HC ZLÍN – SK VELKÁ BYSTŘICE

                                                 neděle 20. listopadu 2016
                                                               15,00 hodin


   ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI VĚŘÍ V PODPORU SVÝCH VĚRNÝCH FANOUŠKŮ A SPOLÉHAJÍ NA JEJICH HLASIVKY

                            PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠE HÁZENKÁŘE, BUDE POTŘEBA KAŽDÝ HLAS