MUŽI ZVOU DO SPORTOVNÍ HALY NA PRVOLIGOVOU HÁZENOU

V SOBOTU PŘIJEDE LÍDR PRVOLIGOVÉ SOUTĚŽE MUŽŮ

 
 
 
V sobotu se od 16,00 hodin ve zlínské sportovní hale představí vedoucí celek 1. ligy mužů Tatran LITOVEL.
Naši sobotní hosté zatím v letošním ročníku neztratili ani bod, ze tří utkání mají plný počet 6-ti bodů a díky lepšímu skóre vedou prvoligovou tabulku před Vsetínem.
Litovelské družstvo zvítězilo 2x na domácí půdě (porazilo Bystřici p/H 38:28 a nováčka z Bohunic 30:27) a 1x bylo úspěšné hřišti soupeře (ve Dvoře Králové 37:26).
Po odehrání tří kol letošní prvoligové soutěže mají naši sobotní hosté nejproduktivnější útok a podle počtu obdržených branek jednu z nejlepších obran.
 
Naše družstvo je na tom po třech kolech poněkud hůře, když má na svém kontě zatím dva body za domácí vítězství ve 2. kole nad nováčkem soutěže, celkem Šťáhlav 30:28. V prvním kole jsme nešťastně prohráli v Náchodě 27:28 sedmičkou po skončení hrací doby a minulý týden naši hráči prohráli v Chodově 26:32. Na obou porážkách se podepsala marodka, kvůli které odjelo družstvo k oběma venkovním zápasům s minimem hráčů na střídání.
S dvoubodovým ziskem patří našemu týmu zatím 9. příčka prvoligové tabulky, když stejný počet bodů mají další tři soupeři.
 
Na rozdíl od venkovních utkání, nastoupí v sobotu naše družstvo v kompletní sestavě, s uzdravenými marody a věříme, že i správně nabuzené.
 
Kompletní sestava pro sobotní prvoligový duel slibuje pěknou, rychlou a bojovnou házenou, protože soupeř z LITOVLE je velmi zdatný a silný protivník.
 
Proto neváhejte a přijďte v sobotu povzbudit naše muže do zlínské sportovní haly Datart ve 4. kole 1. ligy házené mužů

                 HC ZLÍN – Tatran LITOVEL
                    sobota 10. října 2022
                            16,00 hodin

Utkání mužů není jediným sobotním utkáním, ale součástí celého bloku duelů od mladších žáků až po starší dorostence.

12,00 hodin             krajská soutěž mladších žáků               HC ZLÍN - HK BYSTŘICE p/H
14,00 hodin             1. liga starších dorostenců                    HC ZLÍN - SKP FRÝDEK-MÍSTEK
18,00 hodin             2. liga mladších dorostenců                  HC ZLÍN - Tatran LITOVEL