ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI POTRÁPILI EXTRALIGOVOU KARVINOU

DŮSTOJNÉ ROZLOUČENÍ MUŽŮ S ČESKÝM POHÁREM

 
Osmifinálové utkání vystavilo zlínským házenkářům stopku v ČP, ale hosté z Karviné museli o postup mezi nejlepších osm družstev perně bojovat až do poslední minuty.
Herní kvalita a zkušenost byla na straně extraligové Karviné, ale bojovnost, snaha a odhodlání našich hráčů tyto přednosti soupeře vyrovnávala. Utkání bylo po celou dobu poměrně vyrovnané, hosté byli sice téměř po celou hrací dobu ve vedení, ale brankový rozdíl se pohyboval mezi jednou až šesti brankami (0:1, 2:3, 23:24, 24:25 – 16:22, 17:23, 18:24). Za to, že naše družstvo nesložilo zbraně a dál bojovalo i za nepříznivého stavu, kdy prohrávalo až o šest branek, zaslouží velikou pochvalu. Odměnou bylo dokonce vyrovnání tři minuty před koncem na velmi nadějných 25:25. Poslední tři minuty ale lépe zvládli zkušenější hosté a závěrečnými třemi brankami vybojovali postup mezi nejlepší osmičku celků v letošním ČP.
Soupeři se zaslouží pogratulovat k postupu a našim hráčům poděkovat za velmi pěkné utkání, za bojovnost a za to, že dokázali být vyrovnaným soupeřem extraligovému celku, který patří do první poloviny extraligové tabulky.
 
Svým výkonem pozvali naši hráči své fanoušky a nejvěrnější diváky na pokračování prvoligových bojů, kdy budou tuto neděli hostit VELKOU BYSTŘICI, souseda z tabulky, celek, který touží po postupu do extraligy a který je za naším družstvem v tabulce na 2. místě jen horším skórem.
 

                                                          HC ZLÍN – HCB KARVINÁ
                                                                     25:28 (12:16)

 
SEDMIČKY:
Zlín 1/0
Karviná 3/3
 
VYLOUČENÍ:
Zlín 3
Karviná 2
 
SESTAVA a BRANKY:
Hrdina, Šidlík, Vaškovič – Kafka 7, Buček, Vavrys 3, Šáš, Kočí 3, Balun, Mahdal, Doležel 5, Kolařík 2, Tejzr 2, Lefan, Dobeš 3