HÁZENKÁŘSKOU SEZÓNU VE ZLÍNĚ UZAVŘE MEZINÁRODNÍ UTKÁNÍ JUNIOREK

PŘÍPRAVA JUNIOREK ČR a SLOVENSKA OPĚT VE SH DATART

Oba reprezentační výběry se ve středu 8. června utkají na zlínské palubovce v rámci přípravy na nadcházející MS juniorek do 20ti let, které mělo neplánovanou tříletou přestávku.
Hostitelem této vrcholné akce juniorské věkové kategorie W20 bude ve dnech 22.6 až 3.7.2022 SLOVINSKO a jeho tři města Celje, Laško a Velenje.
 
Reprezentační výběr českých juniorek je ze všech českých reprezentačních výběrů jediným, který se na MS své kategorie probojoval.
Trenérem je bývalý zlínský trenér Dušan POLOZ a zlínská dívčí házená má v širším, 48 členném  kádru, zastoupení 5ti hráčkami (Michaela DAŇKOVÁ, Veronika GABRHELOVÁ, Jana HVOZDENSKÁ, Veronika ŠTIPČÁKOVÁ a Denisa RAFAJOVÁ).
Český výběr má před sebou ještě dva přípravné kempy (předposlední, právě probíhající v Olomouci a poslední, tesně před odjezdem na MS, v Luhačovicích), ze kterých vzejde užší kádr pro MS ve Slovinsku.
V rámci těchto kempů má český výběr do odjezdu na MS naplánováno ještě několik přípravných mezinárodních utkání a jedním z nich je i středeční duel s výběrem Slovenska, které je rovněž účastníkem blížícího se MS.
 

              juniorky CZE – juniorky SLOVENSKA
                               středa 8.6.2022
                                  14,00 hodin
                       Vstup na utkání je volný

 
Oba celky se spolu utkaly v rámci přípravy na MS v dubnu letošního roku ve zlínské sportovní hale s následnou odvetou v Púchově a v obou utkáních zvítězila reprezentace Česka - ve Zlíně 31:27, v Púchově 27:25.
 

Soupeři, které mají oba celky ve skupinách:

Skupina E - ČESKO, Rumunsko, Angola, Paraguay
Skupina A - SLOVENSKO, Indie, Holandsko, Japonsko