Ženy chtějí doma odčinit výpadek s Olomoucí

Zlínské házenkářky sehrají ve středu 6. dubna od 17:30 předehrávku posledního 26. kola základní části MOL ligy doma s ostravskou Porubou.
 

Handball PSG Zlín - DHC Sokol Poruba


Domácí celek po nezdařeném utkání doma s Olomoucí čeká středeční prověrka s Porubou. Podzimní utkání zvládl lépe Zlín a na venkovní palubovce porazil Porubu 22:20. Na odvetu moc prostoru k nabrání potřebných sil zlínský tým nemá. Psychicky jej srazila navíc nedělní prohra s Olomoucí (18:29), kdy se nedařilo absolutně nic. Svoji premiéru v tomto utkání v nejvyšší ženské soutěži na hřišti okusily další nadějné dorostenky Simona Hozová se Sárou Podškubkovou. Do utkání nemohly zasáhnout klíčové hráčky z předešlých kol. V Plzni (21:22) si zlomila při pádu levou ruku Veronika Štipčáková, další den v utkání dorostenecké soutěže si nešťastně poranila koleno Denisa Rafajová. 

Hostům patří se sedmnácti body aktuálně 10. místo v tabulce, domácí tým je s patnácti body dvanáctý.

"Jsme všichni odhodlaní poslední nedůstojný výkon odčinit a chceme se bodově na soupeře dotáhnout. Moc šancí již nemáme, takže ze sebe potřebujeme vydat maximum. Léčíme si menší šrámy a připravujeme se hlavně po mentální stránce, ta je teď pro nás nejdůležitější," věří svému týmu zlínský kouč Ivo Vávra. 

Přijďte povzbudit zlínské házenkářky v posledním domácím utkání základní části MOL ligy. Vaše hlasivky a podporu budou tentokrát moc potřebovat.