Starší dorostenci podlehli Lovosicím

Ani 31 vstřelených branek nestačilo starším dorostencům k výhře nad týmem Lovci Lovosice, kterému před tímto střetnutím náleželo třetí místo v nadstavbové části 1. ligy starších dorostenců. Zápas měl jasného favorita a sice tým hostů z Lovosic, rozdíl mezi oběma týmy před tímto střetnutím tvořil 8 bodů a 5 příček v tabulce.
Ze začátku zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by právě tým hostů měl být tím družstvem, které mělo průběh utkání převzít do svých otěží. Domácí se po výborném začátku dostali do slibného vedení 4:0, nicméně vedení udrželi pouze do desáté minuty, kdy hosté srovnali a třemi brankami v řadě převzali utkání do svých rukou. Tým Lovosic byl od tohoto času tím aktivnějším a postupně si budoval náskok. Naši chlapci po celou dobu utkání statečně vzdorovali, nicméně konečný výsledek 31:39 pro hosty poukazuje na kvality útoků obou týmů, a také na poměrně nedůslednou obranou domácích, která byla zapříčiněna velmi mladou a nezkušenou sestavou. Je potřeba podotknout, že větší část naší sestavy tvoří v této sezóně mladší dorostenci, kteří zápas od zápasu sbírají drahocenné zkušenosti, ze kterých mohou těžit v následujících sezónách.
Celkově se z naší strany jednalo o poměrně povedené utkání, ve kterém Lovosice prokázali více herních zkušeností. Naši chlapci po třech odehraných utkáních mají jeden bod a v nadstavbové části jim náleží osmé místo. Následující víkend zajíždí do Plzně, kde se pokusí zabodovat na palubovce týmu Talent Škoda Plzeň.