Utkání na Slavii v náš prospěch

Velmi náročné utkání zvládlo družstvo starších dorostenek na pražské Slávii.

Od úvodních minut bylo všem jasné, že zápas mezi Zlínem a Slávií Praha bude bolet. Soupeř na nás vyrukoval ostřejší přímočarou hrou, která měla úspěch. Navíc bohužel náš zdravotní stav se nevyvíjel úplně dobře.

Se vším se ale podařilo děvčatům vypořádat. I když měla téměř každá hráčka své hluché místo v zápase, vždy přiběhl zbytek týmu, který ji pomohl, se zvednout zpět. Dorostenky tak ukázaly velké morální síly a v posledních dvaceti minutách se jim podařilo lehce odskočit o dvě tři branky. Tento brankový rozdíl se dařilo udržet až do samotného závěru, kde se nám podařilo ještě odskočit na výsledných 27:32 (15:14).

S výsledkem utkáním jsme byli spokojeni, obzvláště po jeho vývoji. Opět ale utkání odhalilo naše nedostatky a rezervy. Soupeř nás velmi dobře prověřil. Tabulka