Dorostenky přehrály Jindřichův Hradec

Dorostenecké týmy pokračují dál na vítězné vlně.

Konečný výsledek včerejšího zápasu starších dorostenek se zastavil na skóre 41:18. Náš jihočeský soupeř kladl odpor prvních deset minut, které z naší strany byly opět zahřívací. Nepodařilo se nám dobře zachytit vstup. Několik technických chyb a neproměnění vyložených šancí nás brzdilo.
Po tomto úvodu se děvčata dostala do svého rytmu. Dařilo se nám v první a druhé vlně rychlého útoku a tím jsme vytvářeli neustálý tlak na soupeře. Poločasové skóre se zastavilo na výsledku 23:10. Na druhý poločas jsme si dali několik dílčích cílů, které jsme si splnili a navyšovali tak náskok. Děvčata zaslouží pochvalu za výkon a musíme hodně vyzdvihnout výkon brankářky. Statistiku k zápasu najdete zde i s tabulkou.

Nyní se již musíme soustředit na další zápas, který nás čeká se Slávií Praha v neděli 20.3 v 15:00