OBHÁJÍ ZLÍNŠTÍ MUŽI DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST?

V NEDĚLI PŘIVÍTAJÍ HÁZENKÁŘI PRAŽSKÉ VRŠOVICE

Handball PSG ZLÍN – Sokol VRŠOVICE A
                       neděle 6. března 2022, 17,30 hodin
                           sportovní hala Datart ve Zlíně

Druhé jarní utkání na domácí půdě a druhý pražský celek – to je 15. kolo druhé nejvyšší soutěže mužů, ve kterém se zlínským fanouškům představí áčko VRŠOVIC.
Pro naše družstvo to bude možnost reparátu za nevydařený výjezd minulý týden do Strakonic, kde jsme prohráli letošním rekordním jedenáctibrankovým rozdílem.

V prvním, podzimním duelu v Praze, jsme našeho nedělního soupeře porazili v jeho domácím prostředí po slušném výkonu 32:28, po poločase 18:16.

Vršovicím se v jarních odvetách daří.
Sice první utkání doma s Velkou Bystřicí prohrály Vršovice o jedinou branku 29:30 po jasně vyhraném prvním poločase 18:14 a dokonale zpackané druhé půli utkání, ale v dalších dvou duelech už získaly plný počet bodů. Následně ve Dvoře Králové zvítězily vysoko 28:18 a minulý týden porazily na domácí půdě výše postavený Vsetín jasně 28:23, když naopak vynikajícím druhým poločasem otočily vývoj utkání na svou stranu (první poločas 12:15).

Proto v neděli POZÓÓÓR!!!!!!!!!!!!!!!!!

Každé utkání je jiné a věříme, že se už nebude opakovat minulý týden, nepovedené utkání je zapomenuto a v neděli se začíná za stavu 0:0

Naši muži si od podzimu drží „medailové“ postavení v prvoligové tabulce a i přes poslední prohru jsou s 21 body na 3. místě tabulky, tři body před regionálním soupeřem ze Vsetína.
Hosté z Vršovic mají na svém kontě 13 bodů, které jim zatím určují 8. tabulkové místo.

Sestava našeho týmu by měla být v porovnání s minulým týdnem podstatně kompletnější, protože alternující dorostenci hrají svůj domácí „mistrák“ v sobotu večer.

VÝSLEDKY OBOU NEDĚLNÍCH SOUPEŘŮ Z MINULÉHO KOLA:

HBC STRAKONICE A – Handball PSG ZLÍN             33:22 (18:11)
Sokol VRŠOVICE A  – Klub házené VSETÍN            28:23 (12:15)

Přijďte v neděli povzbudit naše muže v prvoligovém utkání s pražskými VRŠOVICEMI.