ZLATÝ ÚSPĚCH MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Poslední prázdninový týden proběhl již tradičně ve znamení opět výborně zorganizovaného turnaje HOLIDAY CUP BOYS ZLÍN.

Byli jsme velmi zvědaví na výkony našich mladších žáků a popravdě moc jsme neočekávali nějaký valný výsledek. Na přípravu bylo málo času a účast na tréninkových jednotkách opravdu slabá. To se také projevilo hned od prvního pátečního zápasu, spoustou technických chyb a špatně fungující obranou. I když jsme všechny tři páteční zápasy vyhráli, herní projev nebyl moc přesvědčivý. Potěšila jen výhra nad KARVINOU kde bylo hlavně vidět vysoké herní nasazení kluků.

Páteční zápasy:

Zápas Výsledek
ZLÍN - KYSUCKÉ n./MESTO 18:13
ZLÍN - KARVINÁ 15:11
ZLÍN - VELKÉ MEZIŘÍČÍ 13:5

Hned v prvním sobotním zápasu jsme narazili na silný tým PREŠOVA, který nám nedal šanci na vyrovnaný výsledek a jednoznačně jsme prohráli. Další sobotní zápasy byla vidět zvyšující se souhra kluků a zápas od zápasu se zlepšující výkon a herní projev celého družstva.

Sobotní zápasy:

Zápas Výsledek
ZLÍN - PREŠOV 12:17
ZLÍN - POLANKA n./ODROU 18:3
ZLÍN - KARVINÁ 18:8
ZLÍN - POLANKA n./ODROU 21:11

Nedělní play off zápas s MŠK KYSUCKÝM MESTEM jsme doslova vydřeli 16:10 a kvalifikovali se tak tímto soustředěným a hlavně dále se zlepšujícím výkonem do finále. Nutno poznamenat, že tým KYSUCKÉHO n./MESTA hrál oproti prvnímu pátečnímu zápasu o 60% lepší házenou a hodně náš tým potrápil. 

Do posledního finálového zápasu s TATRANEM PREŠOV jsme nastupovali s cílem uhrát co nejlepší výsledek a být tak důstojným soupeřem pro finálový zápas. Jaké bylo naše, ale určitě i všech přihlížejících diváků milé překvapení, když jsme celý zápas tahali za delší konec provazu a po poločase 10:8, dotáhli herně skvěle zvládnuté utkání na konečné vítezství 17:14.

Všem klukům velké uznání za předvedený výkon v tomto tropickém počasí, kdy si sáhli až téměř na samé dno svých fyzických možností a dali do těchto rozhodujících zápasů vše. ,,Někteří téměř i zuby." Velké díky i všem rodičům za fandění a podporu kluků v jejich sportovních činnostech. A v neposlední řadě velké poděkování všem, kteří se organizačně, sponzorsky, či brigádně podíleli na tomto skvěle zvládnutém turnaji a těšíme se na další ročníky HOLIDAY CUPU ZLÍN.

Tak ještě jednou pochvala za předvedené výkony Pavlovi Manclovi, Adamovi Hillovi, Šimonu Vykoukalovi, Adamovi Žalůdkovi, Danovi Mahuškovi, Matějovi Bašovi, Kubovi Křivákovi, Kubovi Kalčíkovi, Ondrovi Kartouskovi, Adamovi Adámkovi, Matějovi Novákovi, Vaškovi Zuzaníkovi Danovi Ordeltovi, Denisovi Dabrowskému, Lukáši Konečnému a Lukáši Králičkovi.

Za tým trenérů Radim Hill