MUŽI HOSTÍ POSLEDNÍ HUSTOPEČE

V NEDĚLI SE LOUČÍ ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI S PODZIMEM 2021

 
Poslední letošní utkání na domácí palubovce, které je zároveň posledním, 11. kolem podzimní části 1. ligy v házené mužů, čeká zlínské házenkáře v neděli 5. prosince.
Od 18,00 hodin se ve zlínské sportovní hale Datart představí současný dvanáctý celek prvoligové tabulky Házená HUSTOPEČE.
 
Vítězná série zlínských házenkářů v letošním ročníku druhé nejvyšší soutěže je nebývalá a lze říci, že tak úspěšný podzim naše družstvo už dlouho nepamatuje.
 
Letošní soutěžní ročník začalo naše družstvo po dobrém výkonu těsnou prohrou v pražském Chodově 25:27, následovala nešťastná remíza v domácím utkání s lídrem soutěže Strakonicemi 26:26, kdy jsme bod nezískali, ale naopak v závěru utkání ztratili. Od dalšího kola už naše bodové zisky dostaly spád – co utkání, to dva body!!!
Pravdou je, že ne vždy to bylo jednoduché a jednoznačné. Některé bodové zisky hráči doslova vydřeli, ne vždy družstvo podalo optimální výkon, ale na to se historie neptá. Faktem zůstane 8 vítězných duelů v řadě, 17-ti bodový zisk z deseti utkání a stávající 2. příčka v prvoligové tabulce, na které, bez ohledu na nedělní výsledek s Hustopečemi, naše družstvo přezimuje až do jarních odvet. Odvety začínají v polovině února 2022 a pro naše družstvo utkáním v Jičíně.
 
V nedělním utkání jsou naši hráči favoritem, zvlášť po výkonu, který předvedli minulý týden v regionálním derby ve Vsetíně, kde zvítězili jednoznačně a vysoko 36:19.
Každé utkání je ale jiné a každé utkání začíná za stavu 0:0. I když podle tabulkového postavení obou nedělních soupeřů by se mohlo zdát, že nic nebrání v pokračování vítězného tažení zlínských házenkářů letošním podzimem, ale míč je kulatý a pozor na podcenění.
Polevit můžeme, ale až po utkání!!!!!!!!!!!!!
 

      Handball PSG ZLÍN – Házená HUSTOPEČE

                neděle 5. prosince 2021, 18,00 hodin

                              sportovní hala Datart ve Zlíně


                                            PŘEDZÁPAS

                           1. liga starších dorostenců od 16,00 hodin

           Handball PSG Zlín – Házenkářská akademie OLOMOUC

 
Přijďte se pobavit do zlínské sportovní haly, přijďte podpořit naše házenkáře v letošním posledním utkání, přijďte se rozloučit se zlínským házenkářským rokem 2021