MUŽI HOSTÍ DVŮR KRÁLOVÉ

V NEDĚLI 9. KOLO 1. LIGY V HÁZENÉ MUŽŮ

 
 


Po středeční dohrávce s Náchodem, budou zlínští házenkáři v závěru týdne hostit dalšího soupeře z druhé poloviny tabulky – I. HK DVŮR KRÁLOVÉ.
 
Naše družstvo středou dorovnalo počet utkání s ostatními celky, vítězstvím poskočilo v tabulce o jednu příčku výš a dál „jede na vítězné vlně“.
Věřme, že tomu tak bude i v neděli v utkání s Dvorem Králové, kde jsme, vzhledem k postavení obou družstev a k dosavadním výsledkům, předpokládaným favoritem. Tato role našemu týmu ale moc nesvědčí, hráči podvědomě snižují své nasazení a koncentraci a o to více sil a bojovnosti potom musí vynaložit na dotažení takovéhoto utkání do vítězného konce. Středeční dohrávka s Náchodem je toho důkazem.
 
Určitě si vzali naši házenkáři „z Náchoda“ ponaučení, v neděli nenechají nic náhodě, pojedou naplno od první minuty a nebudou spoléhat na lepší fyzickou kondici, kterou přehrají svého soupeře v až závěru utkání.

             neděle 21. listopadu 2021, 18,00 hodin
          Handball PSG ZLÍN – I. HK DVŮR KRÁLOVÉ

 
 
Přijďte V NEDĚLI povzbudit naše házenkáře do sportovní haly Datart – mají za sebou šest vítězných duelů v řadě a v neděli by to mohl být i s vaší pomocí SEDMÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!