ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI V POHÁRU SKONČILI

4. KOLO ČP MUŽŮ - MISTR SE CHOVAL MISTROVSKY

 
 
 
 
Víc než těžkého soupeře přisoudil zlínským házenkářům los pro 4. kolo Českého poháru mužů – mistrovskou Plzeň.
Hosté přijeli, v utkání neponechali nic náhodě, našemu družstvu zajistili Mikulášskou nadílku a v tichosti zase odjeli. I když v hlouby duše zlínských házenkářů se malinko snilo o snaze o vyrovnanou partii, realita byla naprosto jednoznačná. Plzenští házenkáři všem ve sportovní hale ukázali, jaký je výkonnostní rozdíl mezi amatérským prvoligovým družstvem a profesionálním extraligovým celkem, jaký je rozdíl mezí extraligou a 1. ligou.
 
Od první minuty bylo jasné, jakým směrem se bude vývoj utkání ubírat. Vyrovnaných bylo asi tak prvních osm minut, kdy na tabuli svítil stav 1:2 a 2:4 pro hosty. Potom to už byla jen otázka výše skóre.
Plzenští házenkáři převyšovali naše družstvo ve všech herních situacích a na obou stranách hřiště – jak v útoku, tak i v obraně. Pro náš mladý tým to byla opravdu škola a je jen na našich hráčích, co si ze středečního utkání vezmou do dalšího sportovního života.
 
A ten zlínský sportovní život začíná hned tuto sobotu, kdy muži jedou k dalšímu prvoligovému kolu do Velké Bystřice.
Věříme, že na středeční „nakládačku“ honem rychle naši hráči zapomenou a že se ve Velké Bystřici představí zase ten „starý dobrý“ tým, který je v prvoligové soutěži na 3. místě tabulky.
 
Takže držte palce našim mužům v sobotu 13. listopadu, kdy zajíždí k 8. kolu 1. ligy do Velké Bystřice.
 

                Handball PSG ZLÍN
                                Talent tým PLZEŇSKÉHO KRAJE
                                      17:43 (8:19)

 
 
SESTAVA a STŘELCI BRANEK:
Jakšík, Zárecký – Balun, Mokrejš 2, Kalčík 1, Vavrys 6, Šáš 1, Švehlák, Oškera 2, Doležel 1, M. Kolařík, Tiller 2/1, Zaoral 2, Jirák
 
VYLOUČENÍ:
Zlín     1
Plzeň  3
 
SEDMIČKY:
Zlín     4/1
Plzeň  1/0