Ženy propásly utkání s Hodonínem

Zlínské házenkářky nezvládly utkání 3. kola s Hodonínem, který si za svým vítězstvím šel po celou dobu šedesáti minut. 

HANDBALL PSG ZLÍN - HK HODONÍN 19:23 (8:10)

Úvodní branku utkání vstřelili hosté, domácí se dostali do vedení pouze jednou v sedmé minutě (2:1). Po většinu utkání dominoval na hřišti tým Hodonína, který se o body porval. Premiéru ve zlínském dresu měla pivotka Adéla Protivánková, která doplnila kádr za dočasně chybějící Moniku Kříčkovou. 

"Chtěl bych pogratulovat nadšeně bojujícímu soupeři k vítězství. Všech šestnáct hráček Zlína se dnes tohoto utkání nezúčastnilo. Pro mne je to obrovské zklamání. Rád bych se omluvil všem divákům v hale a můžu slíbit, že uděláme vše pro to, aby se tato blamáž již nikdy neopakovala," zhodnotil stručně a věcně zápas zlínský kouč I. Vávra. 

"Samozřejmě ani já se s realizačním týmem nezříkáme zodpovědnosti, výsledky jdou za námi.  Analýza po utkání bude rozsáhlá a doufám, že i poučná do dalších utkání," dodal trenér Zlína.

Sestava a branky Zlína: I. Blažková, K. Jechová - N. Herbočková 5, K. Ševčíková 4/2, V. Štipčáková 3, L. Polomíková 2, M. Sekulová 2, M. Daňková 2/2, L. Holíncová 1, Z. Dufková, N. Gärtnerová, M. Kolářová, L. Sekulová, K. Sedláčková, V. Hubová, A. Protivánková

Sestava a branky Hodonína: B. Zichová, T. Novotná, P. Rehušová - M. Smějová 7/1, K. Cygan 5, B. Krejčíková 4, N. Kalinová 4/2, L. Víchová 3, P. Jadamíková, H. Nováková, S. Višňovská, K. Malecká

Sedmičky: 6/4 - 6/4, vyloučení: 4 - 5, rozhodčí:J, Kosmák, P. Halada, diváků:150