Ženy se chystají na odvetu v Písku

Zlínské házenkářky čeká předposlední utkání sezony v play-out MOL ligy od 15 hodin v Písku.

Sokol Písek - Handball PSG Zlín


Po utrápeném výkonu v Hodoníně, kde nakonec Zlín zvládl překlopit body na svou stranu (16:20) zajíždí dnes zlínské házenkářky do Písku. Zde se pokusí odehrát důstojnější partii než tomu bylo doma (19:29).

"I když odjíždíme v okleštěné sestavě, budou mít možnost se vytáhnout další mladé hráčky, které se dostanou do sestavy. Chceme zabojovat a podat kvalitnější výkon než tomu bylo doma. V úterním zápase v Hodoníně nám vypadly pro zranění bohužel další dvě zkušené hráčky a na pozici brankářek musíme dělat taky velké korekce," řekla před odjezdem na jih trenérka M. Kolářová.

Zraněné hráčky E. Minárčiková (poranění oka) a M. Kolářová (pohmožděná ruka) skončily v úterních večerních hodinách na úrazovce. "Sice jsme jak lazaret, ale výhru si holky ubojovaly. V myšlenkách se k utkání v Hodoníně vracím a  ono je jednoduché, když se daří. Horší je, když to nejde a nejde skoro nic, přesto všechno se dokázat zvednout a vytáhnout utkání na výhru se moc cení. Doufám, že i v Písku se o body popereme, jak nejlépe umíme," věří týmu H. Kolářová. 

Předpokládaná sestava Handball PSG Zlín: A. Vařechová, K. Jechová - M. Daňková, K. Ševčíková, M. Sekulová, V. Štipčáková, L. Holíncová, M. Kříčková, B. Zemanovičová, J. Klinkovská, N. Herbočková, L. Polomíková, E. Chludová, K. Sedláčková