PO OLOMOUCI OPĚT VENKU

 


 


DRUHÉ UTKÁNÍ ZLÍNSKÝCH HÁZENKÁŘEK NA PŮDĚ SOUPEŘE

Podruhé tento týden, po dohrávce 15. kola v netradičním úterním termínu v Olomouci, cestují zlínské házenkářky v sobotu opět k dohrávce (9. kolo) a opět na palubovku soupeře.
Cesta bude tentokrát podstatně delší a navíc za hranice naší vlasti – do Prešova.
 
V Olomouci naše děvčata doplatila na větší počet technických chyb v prvním poločase, který prohrála o šest branek. Zlepšeným výkonem ve druhé půli vyhrály naše hráčky tuto část hry o jednu branku a to na obrat ve skóre nestačilo. Vzhledem k tabulkovému postavení obou celků (Olomouc 4. a Zlín 9. místo) a rozdílnému bodovému zisku (Olomouc 24 a Zlín 11 bodů před tímto zápasem) se určitě nejednalo o žádný propadák a naše děvčata donutila svého soupeře z vyšších pater tabulky hrát naplno po celé utkání.
 
Poněkud jiný průběh může mít naše utkání v Prešově.

             ŠŠK PREŠOV – Handball PSG ZLÍN
            sobota 3. dubna 2021, 15,00 hodin

 Pro domácí družstvo bude sice hrát podstatnou roli domácí prostředí, ale náš tým je na tom lépe ve všech dalších ukazatelích – v tabulce dělí oba sobotní soupeře dvě příčky (Zlín 9. a Prešov 11. místo, Zlín 11 a Prešov 7 bodů a Prešov má navíc jedno utkání k dobru).
Tento týden v úterý prohrála naše děvčata v Olomouci v poměrně vyrovnaném utkání o 5 branek (21:26) a už ve čtvrtek hostila Olomouc právě našeho sobotního soupeře z Prešova, kterého deklasovala 33:19.
Takže matematika a statistika hovoří ve prospěch našeho celku, ale ……………… každé utkání je jiné a každé utkání začíná od nuly.
 
 Držme našim děvčatům palce a věřme, že se vyvarují nepřesností z prvního poločasu v Olomouci a že ve výsledku svého slovenského soupeře porazí a do Zlína dovezou dva body.
 
 Program našeho družstva do konce základní části MOL ligy žen:
   3. dubna      venku, 15,00 hodin            dohrávka 9. kola                  Prešov
 10. dubna     doma, 18,00 hodin            26. kolo                                 Poruba
                       (jednotný začátek všech utkání tohoto kola)
 24. dubna     doma, 17,00 hodin            dohrávka 6. kola                Michalovce