Trenérská rošáda v RK PPD Zagreb !!!

PPD Zagreb mění v rozběhlé sezóně trenéra díky hrůzostrašnému startu ve VELUX EHF Champions League.

Ředitel klubu Ante Ancic se rozhodl udělat razantní krok a dohodl se s Veselin Vujovičem na ukončení spolupráce. Důvodem byly hlavně neuspokojivé výsledky v Lize mistrů, kde RK PPD Zagreb prohrál všechny čtyři zápasy a je na posledním místě ve skupině B se skórem 96:112. Dalším důvodem byla finanční stránka. " Využití trenéra v klubu, který byl díky svým povinnostem u Slovinského reprezentačního družstva značně vytížený, bylo v poměru stráveného času v klubu drahou záležitostí.
Veselin Vujovic
Byla to jedna z hlavních příčin našeho neúspěchu v Lize mistrů. Pokud máte trenéra, který chybí u týmu tak dlouho především díky olympijským hrám, někde se to projevit musí a to se nebavíme o další chystané akci na Francii 2017." oznámil Ante Ancic

Vedení klubu však nezahálelo a o dva dny později pustilo do světa zprávu o novém kormidelníkovi Silvio Ivandija. Zkušený kauč pusobil v klubech ZRK Lokomotiva Záhřeb, ale také u reprezentace dorostenecké i juniorské (2010-2012) a prožil i úspěšné období v katarské Al Quiada. Tento padesáti dvouletý Chorvat se tak bude pokoušet o znovunastartování Záhřebu a čeká ho hned zkouška ohněm. Už v sobotu se utká s týmem RK Vardar Skopje, který bude v pátém kole LM v tomto duelu papírovým favoritem.
Silvio Ivandija
zdroj:http://www.handball-planet.com/