V SOBOTU POKRAČUJE NABITÝ BŘEZNOVÝ PROGRAM ŽEN

K DOHRÁVCE 18. KOLA PŘIJEDE DO ZLÍNA HODONÍN

Handball PSG ZLÍN – HK HODONÍN
Sobota 20. března 2021, 17,00 hodin

Po čtrnácti dnech od utkání doma se Šalou, ve kterých bylo odvolané další naše domácí utkání s Michalovcemi pro pozitivní testy v družstvu soupeře, pokračuje šňůra zápasů na domácí půdě v pořadí čtvrtým duelem – po Prešovu, Plzni a Šale, se tento týden v sobotu představí ve Zlíně v moravském derby poslední celek tabulky nejvyšší soutěže žen, družstvo HK HODONÍN.

V tabulce MOL ligy žen dělí oba soupeře sice jen 3 body, ale hosté z Hodonína mají proti našim děvčatům dvě utkání k dobru.
Všechny body náš sobotní soupeř získal až po novém roce – začátkem února zvítězil v Plzni 25:20 a o měsíc později porazil na domácí půdě Prešov 14:19.
To by mohlo znamenat zlepšenou formu družstva Hodonína v roce 2021 a pro naše děvčata varování před sobotním duelem, že nesmí v utkání nic podcenit a bojovat až do konce.

Letošní první vzájemný souboj, hned na začátku této sezóny v září 2020 v Hodoníně, skončil po vyrovnaném prvním poločase (11:11) vítězstvím našich barev zlepšenou hrou ve druhé půli 25:20.

Držte našim ženám palce alespoň na dálku, aby se jim v sobotu podařilo zopakovat velmi dobrý výkon z prvního poločasu domácího utkání se Šalou a hlavně, aby vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčích.

Aktualizované a zatím platné hrací termíny dalších utkání našeho družstva:

20. března    doma, 17,00 hodin            Hodonín (dohrávka 18. jarního kola)
24. března     venku, 18,00 hodin            Písek
27. března    doma, 17,00 hodin            Dunajská Streda
30. března     venku, 18,00 hodin            Olomouc (dohrávka 15. jarního kola)
  3. dubna      venku, 16,00 hodin            Prešov (dohrávka 9. kola z podzimu)