MUŽI POSKOČILI NA DRUHOU PŘÍČKU TABULKY

REPARÁT ZA CHODOV SE PODAŘIL

V neděli proti NÁCHODU si chtěli naši muži spravit náladu po zbytečné prohře minulý týden v Praze s Chodovem.
S výjimkou prvních deseti minut po zahájení utkání se jim to povedlo.
Začátek zápasu sice vyšel lépe soupeři, který byl v jedno až dvoubrankovém vedení a naše družstvo jen dotahovalo, ale od jedenácté minuty bylo vše jinak. To se podařilo otočit nepříznivý stav 5:6 na 9:6 a hru ovládli naši hráči. Do konce poločasu ještě zvýšili svůj náskok na sedm branek a poločas končil se skórem 17:10.
Ve druhé půli byl vývoj podobný - naši udržovali bezpečný náskok šesti/sedmi branek a nic na tom nezměnila trochu hluchá část hry, kdy hosté zahrozili a snížili naše vedení na 4 branky. Následovala šňůra branek v síti hostů a bylo z toho devítibrankové vedení, které hosté zkorigovali na koněčných osm branek rozdílu (33:25).
Zcela zasloužené vítězství, které mohlo být i vyšší, kdyby vycházela střelba spojek z větší vzdálenosti a hlavně kdyby hráči proměňovali vyložené brankové příležitosti.

A jak to viděl přímo z hrací plochy hrající asistent trenéra Rosťa Dobeš:
"Zasloužené dva body proti houževnatému soupeři z Náchoda. Začátek zápasu patřil soupeři, ale postupně se nám dařilo zvrátit skóre na naši stranu díky zlepšené obraně a rychlým protiútokům. Poločas jsme vyhráli o sedm gólů a do druhého nastoupili se stejným cílem.V druhém poločase nás soupeř okolo dvacáté minuty dotáhl na pouhé čtyři, ale po oddechovém čase se naše hra opět zlepšila a nakonec výhra o osm gólů nám dala další dva body. Nejlepším hráčem byl Jirka Lefan s 15 góly.
Děkuji fanouškům za přizeň a doufám, že nás opět podpoří při dalším utkání".

                                                                                          HC ZLÍN - HC TJ NÁCHOD

                                                                                                  33:25 (17:10)

VYLOUČENÍ:
Zlín 4, Náchod 7

SEDMIČKY:
Zlín 7/7, Náchod 2/1

SESTAVA a BRANKY:
Hrdina, Šidlík - Kafka 2, Buček 2, Vavrys, Šáš 2/1, Mostýn 2, Mahdal, Doležel 1, Kolařík, Tejzr 4, Lefan 15/6 !!!!!!!!!!!!!!, Dobeš 5, Černocký

K dalšímu utkání zajíždí naše družstvo v neděli 23. října do Plzně, kde ho čeká rezerva loňského mistra ČR. Utkání začíná ve 13,00 hodin

Na domácí půdě uvidíme naše muže až v neděli 13. listopadu, kdy budou od 16,00 hodin hostit DVŮR KRÁLOVÉ.