SNAD KONEČNĚ SOBOTNÍ PREMIÉRA ŽEN

 

 NA DRUHÝ POKUS PRVNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ V ROCE 2021

 
 

                       Handball PSG ZLÍN – ŠŠK PREŠOV
                       sobota 27. února 2021, 17,00 hodin

 

Tento týden v sobotu se naše ženy poprvé po novém roce představí na domácí půdě v utkání MOL ligy – nejvyšší soutěže žen.
 
V „jarní“ části soutěže je to jejich šesté utkání, když předchozích pět duelů odehrálo naše družstvo na palubovkách svých soupeřů (Poruba, Most, Šala, Michalovce, Dunajská Streda) a bohužel u čtyř bez bodového zisku. Páté utkání - dohrávku hrají právě dnes na hřišti Dunajské Stredy.
Věřme, že si svou dobrou formu naše děvčata z posledního utkání v Michalovcích, kde vysokého favorita celé soutěže zle potrápila a prohrála až po boji 23:28 (poločas 12:13!!!!!!!!!!), přivezla i do dnešního utkání v Dunajské Strede a že zlepšená výkonnost bude pokračovat i v domácím utkání s PREŚOVEM.
 
Oba sobotní soupeři patří druhé poloviny tabulky.
Před dnešní hrací středou jsou naše děvčata na 11. místě tabulky s třemi body, Prešov je devátý s pěti body, ale proti našemu družstvu má utkání k dobru.
 
V letošní sezóně je to první vzájemné utkání, protože podzimní duel na půdě Prešova byl z důvodu covidu odložen a bude se dohrávat až 3. dubna.
 
Sobotní duel ve Zlínské sportovní hale Datart slibuje vyrovnaný průběh zápasu, bojovnost a nasazení obou celků od první do poslední minuty – i přesto, že naše děvčata budou mít v nohou středeční utkání v Dunajské Strede.
Prešov v minulém kole prohrál na domácí palubovce se Slavií Praha 31:33.
 
Utkání se hraje „za zavřenými dveřmi“ bez možnosti domácí divácké kulisy a za přísných hygienických opatření. O to to budou mít naše děvčata v sobotu bez divácké podpory těžší.
 
Držte našim ženám palce, aby v prvním utkání na domácí půdě v roce 2021 zvítězily a získaly tím zároveň první domácí body v sezóně 2020/2021.
 
 
Protože se díky covidu v rozlosování soutěže stále něco mění a dohrává, uvádíme k 24. únoru  aktualizovaný program našeho družstva.
Březen budou mít naše děvčata opravdu nabitý, když je čeká 7 utkání!!!!!!!!!!!!! a z toho 5!!!!!!!!!!!! na domácí palubovce.
 
AKTUALIZOVANÝ přehled utkání našeho družstva:
 27. února      doma, 17,00 hodin            Prešov

  3. března    doma, 17,00 hodin            Plzeň
  6. března    doma, 17,00 hodin            Šala (dohrávka 4. kola z podzimu)
10. března    doma, 17,00 hodin            Michalovce (dohrávka 6. kola z podzimu)
20. března    doma, 17,00 hodin            Hodonín (dohrávka 18. jarního kola)
24. března     venku, 18,00 hodin            Písek
27. března    doma, 17,00 hodin            Dunajská Streda
31. března     venku, 18,00 hodin            Olomouc (dohrávka 15. jarního kola)

  3. dubna      venku, 16,00 hodin            Prešov (dohrávka 9. kola z podzimu)
10. dubna     doma, 17,00 hodin            Poruba