rozlosování nové sezóny MOL Ligy žen 2020/2021

představujeme vylosování nového soutěžního ročníku 2020/2021

Už je známé rozlosování nového soutěžního ročníku MOL Ligy žen, ale ještě bez uvedení konkrétních hracích dnů a časů. Tyto doplní kluby podle možností svých domácích sportovních hal.
Sledujte průběžně na webu www.zeny.chf.cz
Může dojít k různým změnám, například hned v 1. kole se kluby Most a Zlín dohodly na výměně požadatelství takto:

DHK Baník Most - Handball PSG Zlín se bude hrát v sobotu 29.08.2020 od 16:00 h. v SH Datart Zlín, U Zimního stadionu 4286, Zlín.
 

Karel Popelka

Děkujeme !!!

Děkujeme všem za podporu v uplynulé sezoně a těšíme se na setkání v té další.... Zobrazit více

Hlavní partneři klubu

Mládežnická družstva dívek i hochů jsou podporována z rozpočtu Statutárního města Zlín a Zlínského kraje.

1. Kolo   29.-30.8.2020    
W-01   DHK Baník Most - Handball PSG Zlín změna
W-02   DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou  
W-03   HK Hodonín - TJ Sokol Písek  
W-04   DHC Plzeň - voľno  
W-05   ŠŠK Prešov - IUVENTA Michalovce  
W-06   HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-07   DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc  
2. Kolo   5.-6.9.2020    
W-08   Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc  
W-09   HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba  
W-10   IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda  
W-11   voľno - ŠŠK Prešov  
W-12   TJ Sokol Písek - DHC Plzeň  
W-13   SHK Veselí nad Moravou - HK Hodonín  
W-14   DHK Baník Most - DHC Slavia Praha  
3. Kolo   12.-13.9.2020    
W-15   DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín  
W-16   HK Hodonín - DHK Baník Most  
W-17   DHC Plzeň - SHK Veselí nad Moravou  
W-18   ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek  
W-19   HC DAC Dunajská Streda - voľno  
W-20   DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce  
W-21   DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa  
4. Kolo   19.-20.9.2020    
W-22   Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-23   IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc  
W-24   voľno - DHC Sokol Poruba  
W-25   TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda  
W-26   SHK Veselí nad Moravou - ŠŠK Prešov  
W-27   DHK Baník Most - DHC Plzeň  
W-28   DHC Slavia Praha - HK Hodonín  
5. Kolo   26.9.2020    
W-29   HK Hodonín - Handball PSG Zlín  
W-30   DHC Plzeň - DHC Slavia Praha  
W-31   ŠŠK Prešov - DHK Baník Most  
W-32   HC DAC Dunajská Streda - SHK Veselí nad Moravou  
W-33   DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek  
W-34   DHK Zora Olomouc - voľno  
W-35   HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce  
6. Kolo   10.-11.10.2020    
W-36   Handball PSG Zlín - IUVENTA Michalovce  
W-37   voľno - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-38   TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc  
W-39   SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba  
W-40   DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda  
W-41   DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov  
W-42   HK Hodonín - DHC Plzeň  
7. Kolo   17.-18.10.2020    
W-43   DHC Plzeň - Handball PSG Zlín  
W-44   ŠŠK Prešov - HK Hodonín  
W-45   HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha  
W-46   DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most  
W-47   DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou  
W-48   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek  
W-49   IUVENTA Michalovce - voľno  
8. Kolo   24.10.2020    
W-50   Handball PSG Zlín - voľno  
W-51   TJ Sokol Písek - IUVENTA Michalovce  
W-52   SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-53   DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc  
W-54   DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba  
W-55   HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda  
W-56   DHC Plzeň - ŠŠK Prešov  
9. Kolo   31.10.-1.11.2020    
W-57   ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín  
W-58   HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň  
W-59   DHC Sokol Poruba - HK Hodonín  
W-60   DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha  
W-61   HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most  
W-62   IUVENTA Michalovce - SHK Veselí nad Moravou  
W-63   voľno - TJ Sokol Písek  
10. Kolo   7.-8.11.2020    
W-64   Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek  
W-65   SHK Veselí nad Moravou - voľno  
W-66   DHK Baník Most - IUVENTA Michalovce  
W-67   DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-68   HK Hodonín - DHK Zora Olomouc  
W-69   DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba  
W-70   ŠŠK Prešov - HC DAC Dunajská Streda  
11. Kolo   14.-15.11.2020    
W-71   HC DAC Dunajská Streda - Handball PSG Zlín  
W-72   DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov  
W-73   DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň  
W-74   HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín  
W-75   IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha  
W-76   voľno - DHK Baník Most  
W-77   TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou  
12. Kolo   21.11.2020    
W-78   Handball PSG Zlín - SHK Veselí nad Moravou  
W-79   DHK Baník Most - TJ Sokol Písek  
W-80   DHC Slavia Praha - voľno  
W-81   HK Hodonín - IUVENTA Michalovce  
W-82   DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-83   ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc  
W-84   HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba  
13. Kolo   9.-10.1.2021    
W-85   DHC Sokol Poruba - Handball PSG Zlín  
W-86   DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda  
W-87   HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov  
W-88   IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň  
W-89   voľno - HK Hodonín  
W-90   TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha  
W-91   SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most  
14. Kolo   16.-17.1.2021    
W-92   Handball PSG Zlín - DHK Baník Most  
W-93   SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha  
W-94   TJ Sokol Písek - HK Hodonín  
W-95   voľno - DHC Plzeň  
W-96   IUVENTA Michalovce - ŠŠK Prešov  
W-97   HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda  
W-98   DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba  
15. Kolo   23.-24.1.2021    
W-99   DHK Zora Olomouc - Handball PSG Zlín  
W-100   DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-101   HC DAC Dunajská Streda - IUVENTA Michalovce  
W-102   ŠŠK Prešov - voľno  
W-103   DHC Plzeň - TJ Sokol Písek  
W-104   HK Hodonín - SHK Veselí nad Moravou  
W-105   DHC Slavia Praha - DHK Baník Most  
16. Kolo   30.1.2021    
W-106   Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha  
W-107   DHK Baník Most - HK Hodonín  
W-108   SHK Veselí nad Moravou - DHC Plzeň  
W-109   TJ Sokol Písek - ŠŠK Prešov  
W-110   voľno - HC DAC Dunajská Streda  
W-111   IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba  
W-112   HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc  
17. Kolo   6.-7.2.2021    
W-113   HK Slovan Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín  
W-114   DHK Zora Olomouc - IUVENTA Michalovce  
W-115   DHC Sokol Poruba - voľno  
W-116   HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek  
W-117   ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou  
W-118   DHC Plzeň - DHK Baník Most  
W-119   HK Hodonín - DHC Slavia Praha  
18. Kolo   13.-14.2.2021    
W-120   Handball PSG Zlín - HK Hodonín  
W-121   DHC Slavia Praha - DHC Plzeň  
W-122   DHK Baník Most - ŠŠK Prešov  
W-123   SHK Veselí nad Moravou - HC DAC Dunajská Streda  
W-124   TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba  
W-125   voľno - DHK Zora Olomouc  
W-126   IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa  
19. Kolo   20.-21.2.2021    
W-127   IUVENTA Michalovce - Handball PSG Zlín  
W-128   HK Slovan Duslo Šaľa - voľno  
W-129   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek  
W-130   DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou  
W-131   HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most  
W-132   ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha  
W-133   DHC Plzeň - HK Hodonín  
20. Kolo   3.3.2021    
W-134   Handball PSG Zlín - DHC Plzeň  
W-135   HK Hodonín - ŠŠK Prešov  
W-136   DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda  
W-137   DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba  
W-138   SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc  
W-139   TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa  
W-140   voľno - IUVENTA Michalovce  
21. Kolo   6.-7.3.2021    
W-141   voľno - Handball PSG Zlín  
W-142   IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek  
W-143   HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou  
W-144   DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most  
W-145   DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha  
W-146   HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín  
W-147   ŠŠK Prešov - DHC Plzeň  
22. Kolo   13.3.2021    
W-148   Handball PSG Zlín - ŠŠK Prešov  
W-149   DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda