Poslední utkání zlínských házenkářů v roce 2019
ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI UZAVŘOU PODZIMNÍ ČÁST 1. LIGY NA DOMÁCÍ PŮDĚ

 
 A máme tady poslední podzimní kolo prvoligové soutěže mužů. První část druhé nejvyšší celostátní soutěže uzavřou naši muži na domácí půdě 11. kolem a soupeřem jim bude rezerva extraligového JIČÍNA. I když patří Jičínu spodní příčky tabulky, nelze soupeře vůbec podceňovat. Jako „béčko“ extraligového celku, využívá také některé hráče prvního družstva. No a tento víkend v sobotu dopoledne hraje „áčko“ v Karviné, z Karviné to není do Zlína až tak daleko, navíc naše utkání začíná v neděli odpoledne – můžeme od soupeře, v rámci posílení prvoligového kádru, čekat ledacos. V letošní prvoligové soutěži „béčka“ se z „áčka“ představili např. M. Bareš, D. Machalický, T. Kolc, M. Knittl, S. Drbohlav.
 
Samozřejmě, že by se naši muži chtěli se svými fanoušky rozloučit opět vítězstvím a udržet tak podzimní domácí neporazitelnost. Bude také záležet na složení našeho týmu – nějaké šrámy si naši hráči dovezli v minulém kole z Vršovic (M. Kolařík, R. Doležel) a otazník visí také nad startem J. Šáše, který nehrál už dvě utkání a léčí si zraněnou ruku z utkání v Chodově.
 
 

                               HC ZLÍN – HBC Ronal JIČÍN
                                 neděle 8. prosince 2019
                                           17,00 hodin

 
 
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU V CO NEJHOJNĚJŠÍM POČTU
 
PŘIJĎTE SI ZAFANDIT DO SPORTOVNÍ HALY DATART A POMOCI ZLÍNSKÝM HÁZENKÁŘŮM K ZISKU DALŠÍCH PRVOLIGOVÝCH BODŮ