V neděli pokračuje 7. kolem 1. liga mužů

MUŽI HOSTÍ NOVÁČKA PRVOLIGOVÉ SOUTĚŽE

 
 
Tento týden čeká naše muže druhé regionální derby – po Českém poháru a utkání se Zubřím to tentokrát bude prvoligová soutěž a mistrovské utkání s nováčkem soutěže KH Zbrojovkou VSETÍN.
 
Vsetínské házené se v posledních letech daří.
V posledních třech sezónách obsadili vsetínští házenkáři 2x druhou příčku v severomoravské druholigové soutěži a vyvrcholením jejich posledních tří sportovních sezón bylo loňské vítězství a postup do baráže o 1. ligu s vítězem jihomoravské 2. ligy, celkem Bohunic. Po remíze v domácím prostředí 27:27, oslavila vsetínská házená úspěšné zakončení sezóny jednobrankovým vítězstvím v odvetě na půdě Bohunic 25:24 a postupem do druhé nejvyšší soutěže – celostátní 1. ligy. U postupu Vsetína byl také Lukáš Weintritt, který po sezóně přestoupil do našeho klubu a je naším nejzkušenějším hráčem.
 
V letošní prvoligové sezóně si naši nedělní hosté nevedou vůbec špatně. Po šesti kolech mají na svém kontě 6 bodů za domácí vítězství s Náchodem, Chodovem a Vršovicemi a patří jim osmá příčka tabulky. Nejlepším střelcem družstva je 22-letý František Nesvadba s 32 brankami.
Kádr je poměrně velmi mladý, ale s několika hráči, kteří hostují v extraligových celcích (O. Číž v Brně, R. Číž, V. Číž a J. Hniličan všichni v Maloměřicích). Několik hráčů naopak z extraligy hostuje ve Vsetíně (M. Klement z Hranic, V. Douda, D. Ištvánech a M. Havran ze Zubří).
 
Věříme, že naši hráči budou po středečním pohárovém utkání se Zubřím v pohodě, že v neděli opět potvrdí letošní domácí neporazitelnost a že si diváci přijdou na své a uvidí pěknou a kvalitní házenou.
 

                             HC ZLÍN – KH Zbrojovka VSETÍN
                                  neděle 10. listopadu 2019
                                            17,00 hodin

 
 

                       JSTE SRDĚČNĚ ZVÁNI A TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU