Zveme všechny fanoušky na 1. ligu mužů

ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI HOSTÍ V 5. KOLE CELEK NÁCHODA

Svá domácí utkání, pokud o jiném termínu nerozhodne komerční akce nebo složení celodenního házenkářského programu, hrají zlínští házenkáři o víkendových nedělích od 17,00 hodin.
Stejně tomu bude i tuto neděli 20. října, kdy se ve sportovní hale Datart představí současný šestý celek prvoligové tabulky TJ NÁCHOD.
Výkony a postavení obou nedělních soupeřů jsou v letošním soutěžním ročníku, v porovnání s loňskou soutěží, zatím podstatně rozdílné - lepší.
Našemu družstvu patří po čtyřech odehraných kolech 3. místo tabulky se ziskem 6 bodů (minulou sezónu zakončilo s 10 body na konečném 9. místě tabulky).
Rovněž naši nedělní hosté si v současné sezóně „polepšili“, když doposud získali 4 body, které je umísťují na 6. místo prvoligové tabulky (loňskou soutěž zakončili náchodští házenkáři ziskem 8 bodů a poslední 11. příčkou tabulky a v prvoligové soutěži zůstali jen díky rozšíření 1. ligy na 12 účastníků a nezájmu o postup mezi vítězi druholigových soutěží v Čechách).

Poslední vzájemné souboje obou soupeřů byly velmi vyrovnané.
V loňské soutěži jsme nejprve doma vyhráli o jedinou branku 32:31 po prohraném prvním poločase 13:15. V tomto utkání jsme nedokázali uhlídat Radka Cvejna, který si u nás vytvořil zřejmě svůj střelecký rekord – 14 branek nastřílel do naší sítě ze hry a další dvě přidal ze sedmiček!!!!!!! R. Cvejn je v kádru našeho soupeře i v letošní sezóně a věřme, že se tento jeho střelecký koncert nebude v neděli opakovat.
V jarní odvetě v Náchodě bylo úspěšné také domácí družstvo – náchodští zvítězili rovněž o jednu branku 23:22, a jako domácí rovněž prohráli první poločas (11:12). Nejlepším střelcem tohoto utkání byl rovněž hostující hráč a tentokrát to byl náš Michal Kolařík, autor sedmi branek. V tomto případě naopak věřme, že se podobný střelecký „apetit“ Michala bude opakovat i v nadcházejícím nedělním souboji.