RHC – Zlína nakouklo v Luhačovicích do přípravy reprezentace žen

V úterý v podvečer zavítalo do Luhačovic víc jak dvacet talentovaných dorostenek poskládaných z regionu Zlína / Otrokovice – Zlín /

, aby nakouklo pod pokličku reprezentační přípravy žen na nadcházející prosincové mistrovství Evropy . V rámci srazu tohoto  týmu se podařila domluvit  tréninková jednotka s reprezentačním trenérem panem Honzou Bašným . Pro výběr talentovaných děvčat to byla  neskutečná příležitost se potkat  na jednom hřišti s reprezentačním trenérem a jeho realizačním týmem. Naše děvčata měla příležitost  shlédnout celou  tréninkovou jednotku  žen ,  jak trenéři začleňují do stávajícího týmu nové mladé  hráčky .


Díky ochotě všech reprezentačních hráček  po tréninku se mohly dorostenky s nimi seznámit a  na cokoliv se zeptat . Takže bylo milé vidět sedět pivoty s Petrou Adámkovou , střední spojky zase vyzpovídaly Ivetu Luzumovou . Co říci měla Kristýna Salčáková  pro hlouček  křídel , Markéta Jeřábková a Kamča Kordovská se věnovaly spoječkám a v neposlední řadě gólmanky obklopily  Dominiku Mullnerovou . Příjemných prokecaných  15 minut před začátkem vlastní tréninkové jednotky s p.Bašným a p.Mikou  byla skvělá motivace . Reprezentační trenér vyslyšel naše přání a tréninková jednotka se nesla v duchu obrana obrana a zase obrana .

Výborná zkušenost , možnost si zatrénovat s lodivodem reprezentačního družstva , slyšet jeho názor  a v neposlední řadě si jeho rady vyzkoušet na konci tréninku ve hře . Byl to velmi příjemný úterní večer a pro děvčata zážitek , vždyť některé již dnes jsou na svých reprezentačních akcích W17  a W19  a můžou zkušenosti zúročit . Přejeme všem hráčkám   ať jsou zdravé a  daří se jim plnit sny .

Děkujeme panu Honzovi Bašnému a jeho realizačnímu týmu  za vstřícnost a ochotu.

Trenéři RHC Zlín

Další fotky z tréninku zde:
http://fotohazena.rajce.idnes.cz/4.10.2016_Luhacovice-trenink_p._Basny_REPREZENTACE/