Ženy prohrály se Slavií, zahodily tři sedmičky a další šance

Zlínské házenkářky neuspěly ve 4. kole MOL ligy, v němž prohrály doma se Slavií Praha.

Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha 22:27 (10:14)

Házenkářky Zlína vstoupily do utkání s respektem k soupeři a nemohly se dostat do herního tempa. V 6. minutě prohrávaly 1:4.  poté se jim podařilo snížit.  V 16. minutě domácí tým dokázal srovnat a rázem i vedl 9:8. Obě důležité branky vsítila mladičká dorostenka K. Sedláčková. V poslední desetiminutovce Slavia znovu udeřila sérií šesti branek a vytvořila si náskok. V prním poločasu odchytala ve zlínské brance část Ž. Stojarová, po páté obdržené brance ji střídala A. Vařechová.

Nástup do druhého poločasu měl opět lepší hostující tým, který třemi přesnými trefami skóre navýšil. Zlín po zbytek utkání dotahoval. Mrzet jej mohou celkově tři neproměněné sedmičky a spousta vyložených šancí. V brance se vystřídaly tentokrát  K. Opátová s A. Vařechovou.  Slavia si vedení pohlídala a mohla se radovat ze dvou bodů.