Zlínské házenkářky v nové sezoně s novým názvem

Zlínské házenkářky vstoupily do sezony s novým názvem, hlavní sponzor PSG je jeho součástí.

S novým názvem Handball PSG Zlín vstoupil do nové sezony 2019/2020 tým zlínských házenkářek. Spolupráce se společností PSG, která byla i vloni významným partnerem klubu, tak byla posunuta na další úroveň, což se projevilo ve změně názvu nejvyššího ženského týmu.

„Naše podpora zlínské ženské házené je poměrně dlouhodobá. Letos jsme se rozhodli ji ještě navýšit s tím, že uvidíme, jak se pro obě strany tento model spolupráce osvědčí a případně uplatníme smluvní opci i na spolupráci do dalších let. Věřím, že se týmu bude dařit,“ uvedl za skupinu PSG Peter Surovič.

Skutečnost, že spolupráce na této úrovni může trvat i několik let oceňuje i samotný klub. „Pro Handball club Zlín, z.s. je to velká čest, že s námi takto silný partner prodloužil a rozšířil spolupráci. Věříme, že logo partnera ponesou zlínské házenkářky nejen v této sezoně, ale i v letech následujících. Našim cílem je do tří let získat v rámci nejvyšší soutěže medailové umístění a to bez silných partnerů lze jen těžko,“ upřesnil Radek Sedláček, předseda klubu.