Ženy na Porubu zatím nestačily

Zlínské házenkářky prohrály v úvodním přípravném utkání doma s Porubou.

HANDBALL CLUB ZLÍN - DHC SOKOL PORUBA 21:31 (6:15)

Domácí nezachytili začátek utkání, kupili mnoho technických chyb, které hosté využili. V brance začínala Ž. Stojarová. Exporubská E. Minárčiková hrála v prvním poločasu převážně v obraně. Zlínu chyběla důraznější střelba a po chybách rychlý návrat do obrany.

Druhý poločas byl vyrovnanější, ubylo technických chyb. Na spojce se začala střelecky více prosazovat V. Hubová. V brance měla sérii úspěšných zákroků A. Vařechová. Do útoku se dostala na pozici pravé spojky E. Minárčiková. Poruba zaslouženě vyhrála. Zápas ukázal na nedostatky Zlína, které bude potřeba odstranit. Do hry se zapojily všechny hráčky z lavičky.

Na hřišti se zatím neobjevily zraněné hráčky M. Stuchlíková, K. Opátová, N. Herbočková, K. Ševčíková a dorostenky K. Sedláčková, K. Bumbálová, K. Křižanová a M. Daňková. Chyběla zatím i V. Stará, hostující z prvoligových Bohunic.

Sestava a branky Zlína: Ž. Stojarová, A. Vařechová - V. Hubová 5, K. Záhorová 3, L. Polomíková 3, M. Kolářová 2, E. Minarčíková 2, M. Kříčková 2, R. Plachá 2/1, M. Sekulová 1, L. Sekulová 1, J. Mizerová, K. Gajdošíková

Branky Poruby: Polášková 6/3, Desortová 6/2, Andrýsková 4, Michalíková 4, Baumbachová 3, Zemanovičová 3, Dybalová 2, Mýlková 2, Konečná 1

Fotogalerie z utkání ZDE (foto JP)