Do Zlína přijede čtvrtý celek prvoligové tabulky

PO TÝDENNÍ PŘESTÁVCE HRAJÍ MUŽI OPĚT NA DOMÁCÍ PŮDĚ

V posledním březnovém dnu, po týdenní přestávce, se zlínští házenkáři opět představí na domácí půdě.
Týdenní pauzu měl náš celek díky lichému počtu startujících družstev v prvoligové soutěži.
A opět to bude družstvo z popředí prvoligové tabulky – současný čtvrtý celek druhé nejvyšší soutěže

                                  HK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

 
Takže nás v neděli čeká regionální derby.
S Bystřickým celkem má naše družstvo nejčastější zápasový styk – kromě mistrovských utkání se oba celky potkávají i v přípravě Je to na pravidelném předsezónním turnaji v Bystřici p/H, v případě obsazených hal jezdí naši muži do Bystřice a bystřičtí házenkáři zase jezdí do Zlína. Letos poprvé se oba celky potkaly také v zimním období na turnaji v Napajedlech.
Oba soupeři se znají natolik, že těžko překvapí jeden druhého.
O to by to mohlo v neděli ve zlínské sportovní hale vypadat zajímavěji.
 
V prvním vzájemném letošním soutěžním utkání, v listopadu 2018, byli úspěšnější domácí bystřičtí házenkáři, kteří zvítězili 28:23. První poločas naopak patřil našemu družstvu, který jsme vyhráli 14:13.
Vedení jsme neudrželi a o výsledku rozhodnul druhý poločas – jakoby to byla předzvěst dalším následujícím utkáním, kdy jsme po velmi dobrém prvním poločase nedokázali dobře rozehrané utkání dotáhnout do vítězného konce.
Věřme, že jsme si ty nepovedené druhé poločasy už vybrali a že v neděli naši hráči dokáží, že nejsou jen družstvem prvního poločasu.

Každý bodový zisk má v této době pro nás cenu zlata a hráči věří, že jim jejich skalní fandové s bodovým ziskem v neděli pomohou
Přijďte povzbudit naše muže do zlínské sportovní haly Euronics
 

                        HC ZLÍN – HK BYSTŘICE pod Hostýnem
                                        neděle 31.3.2019
                                           16,00 hodin