Muži zvou fanoušky na další prvoligové kolo do zlínské sportovní haly

VE ZLÍNĚ SE PŘEDSTAVÍ VEDOUCÍ CELEK 1. LIGY MUŽŮ

 

                             HC ZLÍN – Házená Legata HUSTOPEČE

                                                       neděle 10.3.2019
                                                           16,00 hodin
                                                    sportovní hala Euronics


3. jarní a celkově 14. kolo soutěžního ročníku 2018/2019 druhé nejvyšší soutěže mužů přivádí do zlínské sportovní haly současného lídra prvoligové soutěže, v minulosti bývalého účastníka extraligy, družstvo, které má postupové ambice do nejvyšší mužské soutěže – celek Házená Legata HUSTOPEČE.
Naši nedělní soupeři bezpečně vedou prvoligovou tabulku s náskokem 6-ti bodů před druhým Chodovem, když v letošní sezóně doposud prohráli pouze jediné utkání – na podzim ve Velké Bystřici o 8 branek 18:26. A to bylo na začátku listopadu 2018. Od té doby mají Hustopeče na svém kontě 7 vítězství v řadě.
Že mají naši nedělní hosté formu, svědčí i výsledek z minulého týdne, když na domácí půdě porazili druhého v pořadí, družstvo Chodova, jednoznačně 31:22.
 
V podzimním utkání v Hustopečích naši muži sice se svým soupeřem prohrávali po celé utkání o 2 až 6 branek, ale dá se říci, že průběh zápasu byl poměrně vyrovnaný, že jsme byli stále „na dostřel“ a že jsme se svým soupeřem drželi krok po celých šedesát minut hry.
Utkání nakonec skončilo tříbrankovým vítězstvím Legaty 26:23 (první poločas jsme prohráli o čtyři branky a druhý o jednu vyhráli), ale naše družstvo v tomto utkání rozhodně nezklamalo.
 
„Jarní“ sestava našeho celku se od té podzimní podstatně liší a doufejme, že to bude poznat i na výkonnosti a výsledcích družstva.
Zatím máme na svém kontě jarní domácí šestibrankovou výhru nad Dvorem Králové a nešťastnou jednobrankovou prohru v Náchodě z minulého týdne, kde podalo družstvo velmi dobrý výkon a kde zvítězil ten šťastnější.
V jarních utkáních jsme zatím ještě nenastoupili v kompletní sestavě, ale proti Hustopečím by to snad už mohlo vyjít a na hřišti bychom mohli v našem dresu vidět všechny nové tváře.
 
Věřme, že bojovnost a odpovědný přístup naše družstvo neopustí, že budeme vedoucímu celku rovnocenným soupeřem a že po utkání bude na palubovce tančit vítězné kolečko družstvo ve zlínských barvách.
 
Ovšem to vše bude jednodušší dokázat a vybojovat v domácím prostředí jak se patří.
Proto zve družstvo mužů HC Zlín všechny své fanoušky tuto neděli do sportovní haly Euronics a věří, že bude hrát doopravdy před domácím publikem, které mu svými hlasivkami a povzbuzováním vytvoří opravdové domácí prostředí a bude tím dalším hráčem na hřišti.  

                     VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI – ČÍM VÍC, TÍM LÍP