Starší dorostenci a starší žačky v Bratislavě

V úterý 21.8.2018 se v Bratislavě odehrála 4 přátelská utkání. Dvě utkání měli na svědomí starší dorostenci Zlína. V prvním se utkali se starším dorostem ŠKP - výsledek 32:30. Prohra o dvě branky zamrzí, ale bojovnost našich kluků byla skvělá. Druhé utkání s ŠKP Muži B skončilo se skóre 34:29 v neprospěch našeho týmu. Tento dvojzápas prověřil fyzickou odolnost a nasazení našich dorostenců více než dobře. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně.

V Bratislavě hrály dva zápasy také starší žačky Zlín. Nejdříve poměřily síly s mladším dorostem ŠKP. Šlo o první přátelské utkání této sezóny. Naše holky se poprvé potkaly s naštěpákovaným míčem, na začátku utkání jim to činilo značný problém. Výsledek 23:21 v náš neprospěch není vůbec špatný, hra měla výrazně vzestupnou tendenci, která se potvrdila v následujícím utkání, kdy jsme zvítězili nad staršími žačkami ŠKP 31:17. 
Chceme poděkovat Bratislavské házené (ŠKP) za umožnění těchto přátelských zápasů a za skvělé zázemí, které nám bylo poskytnuto. Těšíme se na odvety.