Muži zvou své příznivce na poslední utkání sezóny

POZVÁNKA NA „POSLEDNÍ ZVONĚNÍ“ ZLÍNSKÝCH HÁZENKÁŘŮ

 

Tento týden v sobotu se zlínští házenkáři rozloučí s letošním prvoligovým ročníkem regionálním derby-utkáním se současným třetím celkem prvoligové tabulky HK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM.
 
Hosté si na rozdíl od našeho družstva proti minulé sezóně o jedno místo polepšili.
Naše družstvo, loni třetí, letos díky velmi špatnému podzimu, sice soutěž udrželo, ale patří mu až spodní příčky tabulky.
Do špatného podzimu patří také vzájemné utkání sobotních soupeřů, když v Bystřici p/H naše družstvo prohrálo rozdílem třídy 20:33.
Soutěž ovšem dohrává úplně jiné družstvo, než které soutěžní ročník 2017/2018 na podzim začínalo.
Jeho složení je velmi mladé a část kádru tvoří i 5 starších dorostenců, kteří začali pravidelně hrávat v letošních jarních odvetách.
A že to byl správný tah, ukázal i jarní zisk 8 bodů proti třem podzimním. Se ziskem 11 bodů je naše družstvo zatím na 8. místě tabulky.
Konečné umístění se může po tomto posledním kole ještě měnit v závislosti na výsledcích ostatních družstev.

Náš celek může v případě vítězství postoupit o jednu příčku na konečné 7. místo, ale v případě prohry si může naopak o jednu příčku pohoršit a soutěž uzavřít na předposledním 9. místě.
 
Proto se naši hráči těší na podporu z hlediště a doufají, že se do SH Euronics přijde s nimi rozloučit a podpořit je v závěrečném utkání sezóny co nejvíc příznivců zlínské házené.
  

                        HC ZLÍN – HK BYSTŘICE p/H
                             sobota 12. května 2018
                                      15,00 hodin

  

Zlínští házenkáři děkují všem svým fanouškům za podporu v sezóně 2017/2018, přejí všem pěknou dovolenou a těší se na setkání na podzim, na zahájení sezóny 2018/2019.