ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI SE PŘEDSTAVÍ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

MUŽI NASKAKUJÍ DO JARNÍHO KOLOTOČE 1. LIGY

Odvetná část prvoligové soutěže mužů sice začala už minulý víkend, ale naši muži si díky volnému losu prodloužili přestávku mezi podzimní a jarní částí soutěže o jeden týden.

Ve vstupním utkání do odvetné části soutěže se představí na domácí půdě a soupeřem jim bude celek z popředí prvoligové tabulky, pražský TJ JM CHODOV.
Hostům se vydařila podzimní část soutěže, když z devíti utkání 7x zvítězili, prohráli jen v Jičíně a Litovli a se ziskem 14 bodů obsadili podzimní 2. místo v tabulce.

Vstup do jarních odvet měli hráči Chodova také úspěšný, když minulý týden porazili na domácí palubovce čtvrté Hustopeče bezpečně 32:23.
Pro jaro 2018 posílil kádr Chodova Štěpán KRUPA ze Zubří a v extraligové Plzni hostuje střelec Chodova Ivo ŠAFÁŘ.

Naše vzájemné podzimní utkání v Praze skončilo vítězstvím Chodova 34:30 po vyrovnaném poločase 18:18, když nadějně rozehrané utkání nedokázalo naše družstvo dovést do vítězného konce.
Věřme, že zlínská odveta bude po všech stránkách vydařenější, že si naši muži připíší do tabulky dva body a úspěšně tak zahájí útok na záchranu své prvoligové příslušnosti.