Vánoce v útulku

Přjďte podpořit 10. Vánoce v útulku pro zvířata v nouzi ve čtvrtek 7. prosince 2017

Družstvo mužů našeho klubu oficiálně podpoří neziskovou akci "Vánoce v útulku". Účast přislíbily i některé hráčky ženského družstva MOL ligy a další hráčky, hráči, trenéři a vedoucí družstev.
Kdo chcete a můžete, vezměte nějaký dárek a přidejte se k nám. Přispět můžete i na místě. Akce začíná v 15:00 h., družstvo mužů se dostaví cca v 16:30 h.
KP
 

Vánoce v útulku již po desáté

Zlín - Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně připraví již desátý ročník akce Vánoce v útulku pořádané prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář. Jednodenní akce se bude konat v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava ve čtvrtek 7. prosince 2017 od 15:00. Celý útulek na jeden den ožije vánoční atmosférou a rozdáváním radosti, jelikož celkový výtěžek z akce putuje právě na podporu útulku.

Letos je cílem projektu přiblížit návštěvníkům problematiku opuštěných zvířat a ukázat jim cestu, jak mohou pomoci. Studenti připraví pro veřejnost bohatý program. Návštěvníci se mohou pokochat nad psími dovednostmi při vystoupení policejní kynologie a vidět další psí kusy. Pro děti je připraveno vyrábění vánočních ozdob a malování na obličej. Pravou vánoční atmosféru nabudí zpěvy sboru ZŠ Komenského II. Obdarováni budou nejen pejsci a kočky, ale i pomocníci ze Základní školy Komenského II, jelikož každoročně nasbírají pro útulek krmivo v hodnotě přes 40 000 korun. Mezi nimi bude vyhlášen nejlepší sběrač zvířecích dobrot, který bude patřičně odměněn. Vánoce v útulku podpoří i házenkářský klub Handball club Zlín, který uspořádal sbírku dárků pro útulek. Samotné dárky předají osobně v den konání. Na akci Vánoce v Útulku zavítají i šikovní zlínští hokejisté jako Libor Kašík a David Šťastný, u kterých bude možnost vyzvednout si autogram.

V průběhu celého dne mají návštěvníci možnost také ochutnat výborné občerstvení, které bude na tuto akci zajištěno. Celé odpoledne bude provoněno horkým svařákem, čajem a cukrovím, které dokreslí tu pravou atmosféru Vánoc. Nebudou chybět ani sladké cupcakes, na kterých si pochutnají nejen děti, ale i dospělí.

Stejně jako loni i letos studenti Univerzity Tomáše Bati připravili rozsáhlý program, který nám připomene, že v období klidu, míru a lásky, je dobré myslet i na opuštěná zvířátka, která právě láskou k nám opravdu nikdy nešetří. Akce Vánoce z útulku se snaží nabídnout pomoc i těm, kteří si o to nemohou říci. Výtěžek z této akce poputuje právě na podporu útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava.

Pomáhejme i těm, kteří si o to nemohou říct, má to smysl.

Zdroj: TZ projektu Němá tvář a zde: http://www.zlin.eu/vanoce-v-utulku-jiz-po-desate-aktuality-4030.html